Sarıyer Çilingirci

08.02.2020 - Cumartesi 22:15

Kimi zaman anahtarcı olarak da lanse ettiğimiz çilingirciler, bizlere en zor anlarda yardımcı olurlar. Sözlük anlamı olarak düşündüğümüz zaman karşımıza demircilik işi yapan ustalar olarak çıkan bu kişiler ile birlikte günümüzde kapalı kapıları açan insanlar akla gelmektedir. Evinize, işyerinize veya otomobillerinize giriş yapamadığınız durumlarda Sarıyer çilingir ustalarımızı arayabilir ve hemen yardıma gelmelerini sağlayabilirsiniz.

Anahtarcılık mesleğinde anahtar çoğaltımı, kilitlere göre anahtar yapımı ve daha bir sürü teknik ve mekanik bilgi isteyen işler yapılmaktadır. Günümüzde yoğun koşturma esnasında unutulan anahtarların yerini de yine bu kişiler ile doldurabilirsiniz. Kaybettiğiniz, unuttuğunuz veya çaldırdığınız anahtarlar için bu kişilerden kısa sürede yardım alabilirsiniz. Sarıyer bölgesinde iseniz eğer o zaman daha şanslısınız demektir. Çünkü burada görev yapan motorlu çilingir ustaları ile birlikte her zaman kaliteli hizmetleri alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan ustalarımız bu işi meslek olarak yapmakta ve ek iş olarak görmemektedir. O nedenle Sarıyer çilingir sizlere her zaman en kaliteli hizmetleri verme konusunda rakiplerinden daima bir adım önde bulunur.

Oto Çilingir

Araç çilingir hizmetleri ise diğerlerine göre daha farklıdır. Araçlar normal kapılara göre daha hassas ve teknik olarak daha üstündür. Bu kapıları açmak için oldukça çok uğraş gerekir. Ustalarımızın yaptığı çalışmadan bir örnek verecek olursak eğer;

  • Öncelikle aracın çalışma prensini ve teknolojisine bakılır.
  • Ardından hasar vermeyecek şekilde nasıl müdahale edilir o analiz edilir.
  • Bu süreçlerin ardından uygulamaya geçen ustalarımız genellikle kapı ile kasa arasındaki ince boşluktan balonumsu bir madde sokarlar ve bunu yavaş yavaş zarar vermeyecek şekilde şişirirler. Arada ince bir cisim girebilecek kadar boşluk olduğunda ise kapı kilidi artık açılabilir demektir.

Yukarıdaki gibi birkaç dakikanızı alabilecek bir işlem ile birlikte sizlere en kaliteli servisleri veren Sarıyer çilingir ustalarımız araçlarınıza ve diğer kapılarınıza hiçbir zarar vermezler. Böylelikle elde edilen tüm işlerde kaliteli sonuçlara ulaşım sağlarlar. Firmamız ustaları ile birlikte ortalama 15 dakika gibi kısa bir sürede tüm çağrılarınıza olumlu sonuç verilmektedir.

YORUM YAZ