NOKİA YENİDEN TÜRKİYE PAZARINA VODAFONE İLE BAŞLIYOR

19.06.2017 - Pazartesi 12:37

NOKİA YENİDEN TÜRKİYE PAZARINA VODAFONE İLE BAŞLIYOR

Bir zamanların en çok satılan telefon markalarından biri olan ve geçirdiği sıkıntıları geride bırakan Nokia yeninden Türkiye pazarına giriş yapıyor. Vodafone bayilerinde satışa sunulacak olan yeni nesil akıllı telefonlar Nokia 3, 5 ve 6 modelleri müşteriler için stantlarda boy gösterecek.

NOKİA TELEFONLARI VODAFONE SATACAK

2017 yılında dünyada tanıttığı yeni model akıllı telefonlar ilk üç ay boyunca Vodafone shoplarda satışa sunulacaktır. Herkesi akıllı telefon sahibi yapmak için bir hedef belirleyen Vodafone bir zamanların efsane modeli olan Nokia ile anlaşma yaparak yeni modelleri tezgahlarında tanıtacak. Vodafone icra kurulu başkanı yapılan basın toplantısında yapılan işbirliğinin detaylarını açıkladı.

Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de akıllı telefon pazarı hızla büyümektedir, bu konuya dikkat çeken Aksoy yapılan araştırmalara göre Türkiye’de geçen yıl 13 milyona yakın telefon satıldığını vurguladı. Yani bir önceki yıla göre bu pazarın yüzde 4.2 gibi büyük bir artış sağladığının bilgileri aktarıldı. Bu

Temmuz ayının ilk yarısında satışa başlanacak olan yeni modeller için kullanıcılar şimdiden araştırmalarını yapmakta ve raflarda olacak olan bu telefonların özellikleri araştırmaktadır.

 

YORUM YAZ