Office 2016 İle Gelen Yenilikler Nelerdir?

22.06.2017 - Perşembe 17:50

 

Eğer bugün bilgisayarlar tüm dünyanın dört bir yanında kullanılıyorsa belki bunun en önemli nedenlerinden biri de iş dünyasının bel kemiği yazılım paketlerinden biri olan Office 2016 yazılım paketidir.

Ofis programlarının indirilmesi çok oluyor ama kullanımını bilmeyenler ilk başlarda zorlanabiliyor bunun için sizlere http://www.indirshop.com/sitesini tavsiye ediyoruz kaynak olarak kullanıp bilgi alabilirsiniz.

Office 2016 yazılım paketi, Office yazılım ailesinin daha önceki sürümü olan 2013 ile benzer tasarım çizgilerini taşıyor. Buna karşın Office 2016’da bazı ufak rotuş çalışmalarının gerçekleştirildiği yazılımları ilk defa çalıştırdığınızda göze çarpıyor.

Office yazılım paketinin aslında sürekli yıllık aralıklarla çıkarılıyor olmasının en önemli nedeni hiç kuşkusuz yazılımın kendisinin sahip olduğu işlevleri üzerinde yapılan iyileştirme ve geliştirme çalışmaları. Office’in 2016 sürümünde de Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve diğer ofis yazılımları olmak üzere ailenin tüm ürününde ayrı geliştirmeler ve değişikliklerin varlığından söz edebilmek mümkün ancak daha önceden de söylediğimiz gibi kullanıcı yönünde kullanım alışkanlarını değiştirecek kadar ciddi değişiklikler bulunmuyor.

Bu da zaten Office yazılım paketinin tüm dünya milyarlarca insan tarafından tercih edilen bir numaralı ofis yazılımı paketi olmasının en önemli nedeni diyebiliriz. Office 2016, tıpkı daha önceki sürümde olduğu gibi Türkçe dil paketi özelliğine de sahip. Daha önceden Lync olarak karşımıza çıkan yardımcı yazılımımız ise bu seferki ofis sürümünde İş için Skype adı altında karşımıza çıkıyor.

Sonuç olarak Office 2016; sadece ufak dokunuş ve yeniliklere sahip olan ancak hala elinizi attığınız gibi her zamanki alıştığınız düzende kullanmaya başlayabileceğiniz standart bir ofis yazılım paketi olarak karşımızda duruyor.

YORUM YAZ