Emrah’ın Oğlundan Babasına Sitem Dolu Mesaj

18.05.2017 - Perşembe 15:26

Emrah ile oğlu Tayfun arasındaki buzlar devam ediyor. Son olarak Ünlü sanatçının oğlu online olarak babasına sitem dolu bir mesaj gönderdi.

İkili arasındaki yaşananlar uzun zamandır gündemdeki yerini koruyor ve her fırsatta Tayfun Erdoğan babasından bahsederek baba şefkatine ihtiyaç duyduğunu belirtirken Emrah cephesinden ise herhangi bir adım gelmemesi çok sayıda eleştiriyi de beraberinde getirmişti. Son olarak Emrah’ın küçük oğlu Elyesa ile verdiği yoz sonrasında yine Tayfun Erdoğan’dan sitem dolu bir gönderme geldi. Tayfun yazdığı mesajda “ Babam beni kabul etmedi. Hemen ardından kardeşimle bir fotoğraf paylaştı. Canım yandı. Bu bir kıskançlık değil. Neticede o da benim kardeşim. Çok zor günler geçiriyorum. Çok mu şey istiyorum? Bilmiyorum” ifadelerine yer verdi. Emrah’ın oğlu Tayfun’u kabul etmemesi çok uzun süredir tepkilere neden oluyordu.

Son dönemde yine gündeme gelmesi sanatçının zor günler geçirmesine neden olabilir. Tayfun daha öncede çok sayıda katıldığı programda babası ile arasında geçenleri ve kendisini kabul etmemesini dile getirmişti.

YORUM YAZ