Çocuklara Özel Doğum Günü ve Parti Temaları

03.08.2019 - Cumartesi 15:44

Çocukların nerdeyse en çok beklediği günlerden biri olan doğum günlerinin en önemli detayı partiye hangi hayal kahramının eşlik edeceğidir. Çocukların aklından geçen o gün o tema ile süslenmiş bir mekanın yanı sıra tüm detaylarda o karakteri görmek istemesidir. Kıyafet seçiminden, parti süslerine, tabak, bardak, masa örtüsünden arkadaşlarına verilecek olan hediyelere kadar temaya uygun hazırlıklar yapılır.

Erkek çocukları genellikle Cars, SpiderMan, Avangers, Batman, Minions, Transformers, Superman, Micky Mouse gibi temaları tercih ederken kız çocukları ise genellikle Unicorn, Prenses Sofia, Frozen Sparkle, Winx, Monster High, Rainbow Pony, Hello Kitty,  Disney Princess gibi temalar seçiyor. Özellikle futbola ilgisi olan erkek çocukları için parti temaları arasında taraftar temalı doğum günleri de oldukça revaçta. Beşiktaş, Fenerbahçe veya Galatasaray temalı parti süsleri, balonlar, pinyata, masa örtüsü, flama, kağıt peçete, karton bardak, tabak gibi çeşit çeşit ürünler bulunabiliyor.

Bir doğumgünü hazırlığının en önemli aşamalarından ve yukarıda bahsettiğimiz tüm bu temalara uygun doğum günü süsleri ve parti malzemelerini nereden almanız gerektiğini bilmiyorsanız bu noktada Big Party Store imdadınıza yetişiyor.

Big Party Store adresinde bulabileceğiniz parti malzemeleri arasında; kullan at tabaklar, bardaklar, peçeteler, çatal bıçak kaşık setleri, baby shower parti malzemeleri, doğum günü parti malzemeleri, doğum günü süsleri, balonlar, folyo balonlar, lisanslı parti malzemeleri, çocuk parti kostümleri, kına malzemeleri gibi her türlü etkinliğe yönelik süsleme malzemeleri bulunuyor.

Parti süsleri satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şeyin güvenlik ve sağlık olduğunu unutmayın. Özellikle gıda ile temas eden çatal, bıçak ve bardak gibi parti malzemelerini satın alırken oldukça hassas davranmalısınız.  2003 yılında ambalaj sektörüne giren Barış Süs, 16 yıl içerisinde müşteri memnuniyetini artırarak devam ettirmiş köklü bir firma olarak Ankara’da faaliyet gösteriyor. Ambalaj, paketleme ve süsleme sektöründe iç piyasaya ürün tedarik eden Barış Süs’ün e-ticaret sitesi Bigpartystore.net’ de yer alan parti malzemeleri ve doğum günü süsleri detaylı fotoğraflar ile tanıtılıyor ve güvenli ödeme sistemiyle online alışveriş sitesinden satın alınabiliyor.

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde bedava kargo olanağı sunan Bigpartystore.net, saat 16:00’a kadar verilen siparişleri aynı gün kargoya veriyor.

YORUM YAZ