Uyumlu Giyinmenin Altın Kuralları

Uyumlu Giyinmenin Altın Kuralları

Uyum, kadınların hayatının her alanında olan bir özeliktir. Bu durum tabi ki kıyafete de yansımıştır. Uyumlu giyinmek sizi çok daha zarif, zevkli ve hoş gösterecektir. Peki uyumlu giyinmek istediğimizde nelere dikkat etmeliyiz bunlara bir göz atalım. Öncelikle renk uyumu önemli bir özelliktir. Hangi rengin hangi renge yakıştığını bilmek gerekir. Siyah bir elbise giydiğinizde bunu daha da zenginleştirip güzel göstermek için renkli bir aksesuar ya da kemer ile elbisenize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Ya da kıyafet konusunda son derece güzel giyinip altınıza giydiğiniz ayakkabı kıyafetinizi tamamlamıyorsa burada uyumdan bahsedemeyiz. Uyumlu giyinmiş olmak bir bütünü temsil etmektedir. Onun için sanıldığı kadar kolay bir durum değildir. Altın kurallardan biri renkleri birbirine yakıştırabilmektir. Sonrasında vücut tipinize uygun kıyafet seçimi yapmalı ve kumaşları birbirinden çok farklı ürünleri yan yana getirmemelisiniz.

Kadınsal konular : http://www.kadinsunum.com/

Vücudunuzu Tanımak Önemli Bir Kural

Kısa boylu iseniz giymeniz gereken kıyafetler başka uzun boylu iseniz başka olacaktır. Kısa boylu iseniz vücudunuzu uzun gösterecek kıyafetler tercihiniz olmalıdır. Uyum konusunda ise spor bir kıyafet giyiyorsanız altına topuklu bir ayakkabı giymeniz tabi ki abes kaçacaktır. Kendinizi ve cildinizi çok iyi bildiğiniz için alışverişe çıktığınızda size yakıştığını düşündüğünüz renkleri tercih etmelisiniz. Renk konusunu belirlediğinizde ona uyumlu olarak aksesuar seçimi yapabilirsiniz. Sade kıyafetlerinizi içinde aynı renkleri barındıran bir kolye ya da küpe ile tamamlayarak şıklık yaratabilirsiniz.

Bakımlı bayanların sayfası : http://www.kadinsunum.com/k/cilt-bakimi/

Renk Seçimine Dikkat Edin

Uyum denince akla ilk olarak renk gelmektedir. Çünkü giymiş olduğunuz kıyafetinizdeki renk seçiminin birbiriyle uyumlu olması kıyafetinizi birden farklı bir havaya büründürecek ve kendinizi o kıyafet içinde çok daha rahat ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Aksesuar tercihi yaparken olabildiğince az kullanmaya özen gösterin çünkü kıyafetinizle uyumlu olan her aksesuarı aynı anda takmanız çok karışık ve hoş olmayan bir görüntüye yol açabilir.

Diyet yapan bayanlar  : http://www.kadinsunum.com/k/diyet/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram beğeni hilesi