LR KATALOGLA SATIŞ İŞİ

29.05.2019 - Çarşamba 23:08

Bir insanın para kazanabilmesi için öncelikli olarak kendine güveniyor olması gerekiyor. Çünkü özgüven kendi yeteneğini daha fazla ortaya çıkarabileceği gibi yaptığı işte de başarılı olmasını sağlayacaktır. Bunu para kazanma amaçlı da kariyer amaçlıda düşünebilirsiniz.  İnsanın başarabilmesi için kendisine bir hedef koyması önemlidir. Çünkü bu sayede hedefine ulaşmış olmanın verdiği memnuniyet beraberinde gelecek başarılarında oluşmasını sağlayacaktır. LR üyelik işi yapanlara baktığımız zaman onların tamamının başarılarını kendilerini belirli hedefe yönlendirerek gerçekleşmiş olduğunu görüyoruz. İnsan psikolojisinde başarabilmenin verdiği haz her zaman yükse olmuştur. Yani düşünün LR ürünleri satıyorsunuz ve kendinize bir hedef koymuşsunuz hedefinizi başardığınızdaki halinizi tahmin edebiliyor musunuz?

İnsan motivasyonunu yükselttiği zaman onun karşısında hiçbir gücün duramayacağını iyi bilir. Tüm hedefleri ulaşılabilir olarak düşündüğünden dolayı kazançta her zaman yüksek olacaktır. Bunu bir anlamda liderlik gibi de ele almanız mümkün. İnsan kendinin lideri olabildiği zaman bunu soysal hayatından tutunda iş hayatına varıncaya kadar her alanda başarılı olacaktır. Hepimizin hayatımızda istisnasız bir inanca sahip olduğunu biliyoruz. Yani şöyle söyleyebiliriz. Satışını yaptığınız bir üründe aldığınız bir prim sizin motivasyonunuzu yükseltecektir.  Aslında bu sektörü şöyle düşünebilirsiniz. İlk başladığınızda muhtemelen kazancınız düşük olacaktır. Ancak zaman içerisinde bu kazanç sizin yaptığınız başarılarınızı görmeye başladıkça ve insanlar sizi daha fazla tanıdıkça aynı oranda daha fazla artacaktır.

İşin diğer bir alanı da sosyal medya çünkü sosyal medyanın öyle büyük bir gücü var ki burayı doğru bir şekilde kullandığınız zaman kazancınızı her zaman artırmış olursunuz. Günümüz ev kadınlarını düşündüğümüzde pek çoğunun evinden çalışmaya başladıklarını görüyoruz. LR katalog satış temsilcisi olarak hizmet veren bu bayanlar satış primine göre para aldıkları gibi kazançlarından da oldukça memnundur. Şöyle düşünebilirsiniz. Zaten gün boyunca evde duran bir kadınsınız ve üstelik günün büyük bir bölümü de boşu boşuna geçiyor. Dolayısıyla sizin burada yapmanız gereken şey ise internetin gücünü de kullanarak sosyal medya üzerinden bu şekilde bir satış işlemi gerçekleştirmeniz. Sosyal medyadan satış yaptığınız zaman ne zaman ve nereden bir talep geldiğini göremezsiniz. İşin diğer bir tarafı da insanların sizin bu işi yaptığınızı bilmesini sağlarsınız.

Şimdi eğer ki bugüne kadar böyle bir kazanç yönteminin içinde olmadınız ancak son dönemlerde de siz de bu kazanç yöntemini ciddi anlamda düşünmeye başladınız. Bu durumda yapmanız gereken ilk işlem LR giriş yapmanız yani üyelik kaydınızı oluşturmanız gerekiyor. Aksi takdirde sizde satış yapamazsınız. Bunu yaptıktan sonra ise yukarıda da belirttiğimiz gibi kendinize bir hedef belirlemeniz gerekiyor. Bunu da mesela şöyle belirtelim hedefinizde bu ay LR Zeitgard satmak ancak bunun için öncelikli olarak kendinize belirlediğiniz hedeflerinizi belirlemiş olmanız gerekiyor. Sonrasında ise bu hedefiniz doğrultusunda kendinize bir yol haritası çizerek ilerleyebilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi sosyal medyayı kullandığınız zaman daha geniş bir alana hitap edebilirsiniz. Üstelik sadece tanıdıklarınızın da olması gerekmiyor.

LR kazanç yönteminin en güzel yanlarından birisi sizi standart yaptığınız bir işten alıkoymuyor olmasıdır. Yani işinizi yaparken ek bir gelir olarak bu alanı değerlendirebilirsiniz. Sadece kazanç değil bazı şeyleri başarabildiğinizi görmek ise sizi mutlu edecektir. Bu da sizin gelecek yaşamınızın yanı sıra önünüze bakabilmekteki başarınızı da daha fazla yükseltmiş olacaktır. İnsan bazen kendini motive görmek ister ve bunun yolunu da bulduğu zaman kariyerinde çok daha hızlı bir şekilde ilerleyecektir.

YORUM YAZ