Iveco yetkili servisi ve Otokar satış bayileri

21.02.2020 - Cuma 15:18

Iveco yetkili servisi ve Otokar satış bayileri, Iveco ve Otokar’ın ülke çapında sunduğu ürün satış ve destek bayileridir. İki firma ayrıca yurt dışındaki bayileri aracılığyla da satış hizmetleri sunmakta ve teknik destek vermektedirler. Iveco yetkili servisi, Türkiye ve Avrupa’nın birçok il ve ilçesinde Iveco ürünleri ve yedek parçaları temini konusunda destek sağlamaktadır. Servis çalışanları alanında uzman ve deneyimli, ayrıca çözüm üretebilme yeteneğine sahip kişilerden oluşmaktadır. Iveco servisleri en kısa süre içerisinde sorunu saptama ve çözmeye odaklanmışlardır. Bu nedenle Iveco, Non-Stop adı verilen ve 7-24 hizmet veren bir sistemi hayata geçirmiştir. Bu sistem sayesinde kullanıcılar en kısa sürede gereken hizmeti alabilmektedirler.

Iveco satış bayileri, dünya çapında 16 farklı ülkede hizmet veren İveco ürünlerinin satış bayileridir. Müşteriler, Türkiye’nin dışında dahi olsalar Iveco’nun bu geniş uluslararası ağı sayesinde birçok ülkede hizmet alabilmektedir. Iveco resmi sitesinde bulunan “Iveco Yardım Noktaları” bağlantısından müşteriler, kendilerine en yakın olan bayi ve servisleri bulabilmektedirler. Ayrıca Iveco servisleri iletişim kurmak için, Iveco’nun resmi web sitesinde bulunan müşteri hizmetleri numarası aranabilir. Iveco’nun müşteri hizmetleri 7-24 hizmet vermektedirler. Müşteri hizmetleri, müşterinin talebini öğrendikten ve değerlendirdikten kısa bir süre sonra bu talebe uygun en yakın bayiye yönlendirme yapacaktır. Bunun dışında müşteriler, ilgili Iveco yetkili servislerinin web sitelerinde belirtilen telefon numaralarını arayarak da yardım ve destek talebinde bulunabilmektedir.

Otokar bayileri, uluslararası çapta hizmet veren ve bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar’ın satış bayileridirler. Müşteriler Otokar’a ait resmi web sitesi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla kendilerine en yakın Otokar bayilerinin yerlerini öğrenebilmektedirler. Otokar’ın Türkiye dışında birçok ülkede bayileri bulunmaktadır. Bu şekilde firma müşterilerine ülke dışında da hizmet vermekte, yedek parça temini, teknik destek ve yol yardımı sağlamaktadır. Otokar firması ve çalışanları, müşteri odaklı bir anlayışa sahiptirler. Bayilerde çalışanlar müşterinin ihtiyacını en kısa sürede saptar ve onun taleplerini karşılamaya yönelik hareket eder. Iveco yetkili servisi ve Otokar satış bayileri müşteri memnuniyetine birinci derecede önem veren çalışanlardan oluşmaktadır.

Kaynak: short haircuts

YORUM YAZ