Instagram Hesap Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır?

16.09.2019 - Pazartesi 12:25

İnternet üzerinde şu an en çok merak edilen bilgilerden birisi instagram hesap dondurma işleminin nasıl yapılacağı diyebiliriz. Birçok kişi instagram uygulamasından sıkılmış olacak ki hesaplarını geçici olarakta olsa kapatmak istiyorlar. Bu işlem kesinlikle ücretsizdir ve isteyen herkes hesabını dondurabilmektedir.

En Kolay Şekilde Instagram Dondurma

Instagram dondurmak için hesap dondurma linkleri mevcuttur fakat yapmamız gereken aslında sadece bir internet tarayıcısı vasıtasıyla instagram hesabınıza giriş yapmaktır.

instagram dondurma

Instagram uygulama üzerinden hesabınızı kapatmanıza izin vermemektedir. Çünkü size reklamalar göstererek para kazanıyorlar. Ne kadar fazla çok hesap olursa, yani kullanan kişi sayısı fazla olduğunda instagram'ın potansiyeli daha büyük olacaktır. Bu sayede daha fazla para kazanması mümkündür. Bu durumda instagram uygulaması üzerinden hesap kapatmaya izin vermemesi bir pazarlama stratejisi diyebiliriz. Ne kadar zor olursa bu durum instagram mevcut kullanıcılarını kaybetmemek adına bu şekilde yapmak durumundadır.

Instagram dondurma işlemi için telefonumuzdan Safari veya Chrome gibi bir web tarayıcısı açmamız yeterlidir. Daha sonra instagram'ın internet sitesine girip kullanıcı adı ve şifremizle giriş yapıyoruz. Oradan hesap ayarlarımıza tıklıyoruz. En alt sağ bölümde hesabımı geçici olarak kapat kısmına tıkladığımızda instagram dondurma işlemini yapabilmekteyiz.

Bilgisayardan Instagram Dondurma Nasıl Yapılır?

Aynı telefondan yaptığımız gibi bir internet tarayıcısı açıyoruz ve adres bölümüne instagram yazıyoruz. Daha sonra instagram'ın sitesi açılıyor ve kullanıcı adı ve şifremizle aynı şekilde giriş yaparak devam ediyoruz. Buradan karşımıza haber akışı çıkmaktadır. Kendi profilimizin olduğu bölüme tıklayarak bu kısımdan yine ayarlar bölümüne tıklamamız gerekmektedir. Daha sonra yine sayfanın alt kısmından hesabımı dondurma işlemi için olan kısım bizi karşılıyor.

instagram hesap dondurma

Bu adımları yaptıktan sonra kolayca telefondan veya bilgisayardan instagram dondurma işlemi yapmış oluyoruz. Yazımızı paylaşmamızda bize yardımcı olan https://instakip.com/instagram-hesap-dondurma/ sitesine teşekkür ederiz. Siz de daha detaylı şekilde instagram dondurma işlemleri nasıl yapılır merak ediyorsanız bu siteye göz atabilirsiniz.

YORUM YAZ