Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

10.11.2018 - Cumartesi 23:56

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları, hastanızın yatacağı dönem içerisinde aylık şekilde hesaplanır ve seçilen yatağın modeline ve aparatlara göre belirlenir. Hasta Yatağı Modelleri, arasından belirlediğiniz yatağa göre fiyat aralığı değişecek ve istek üzerine seçtiğiniz aparat ve aksesuarlara göre fiyatı artacaktır. Hastanızın yatması gereken hasta yatağını belirlerken doktorunuzdan bilgi edinmeli ya da firmamızla iletişime geçerek ücretsiz şekilde bilgi alarak ona göre seçim yapmalısınız.

Hasta Yatağı

Genellikle en çok tercih edilen yatak modeli Motorlu Yataklardır. Hastanın Fiziki hareketlerini yapmasını kolaylaştıran motor sistemi sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. 2, 3, 4 Motorlu olarak çeşitleri bulunan bu yatak tipinin arasındaki fiyat aralığı hakkında sitemiz üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Yatağa mahkûm kalan hastaların sağlığına kavuşabilmesi için hastaların ihtiyaçlarını profesyonel ekibimiz tarafından düşünerek dizayn ettiğimiz hasta yataklarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları, hastanın fiziki ve sosyal aktivitelerini gerçekleştireceği ve tedavi sürecinin devam edeceği süreyi aylık olarak fiyatlandırıyoruz. Kısa süreli yatması gereken hastanın ev ortamında tedavi görmesi hastanın moralini yükseltecek ve tedavi sürecini hızlandıracaktır. Elbette ki hastane ortamı yerine evinde tedavi gören hastanın morali yüksek olacaktır. Ancak evde göreceği kısa dönemli tedavi için bir yatak satın almak, hasta yakınını maddi yönden zarara uğratacaktır. Gereken dönem içerisinde bir yatak kiralamak ve tedavi süreci bittikten sonra yatağı geri teslim etmek hem firma hem hasta yakını tarafının yüzünü güldürecektir. Kiralama hizmetini aylık olarak hesaplıyor, teslimat, kurulum ve geri alım işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta Yatağı Fiyatları, yatağın modeline, yanında verilen ekstra aksesuarlara ve hastanın yatacağı dönemin aylıklarını toplanıp hesaplandığı zaman belirlenir. Hasta Yatağı, hastanın kısa süreli tedavi sürecinde fiziki ve sosyal anlamda yardımcı olan ev ortamındaki karyola modelidir. Hasta yataklarının sınıflandırmaları hareket kabiliyetlerine ve fiziksel aparatlarına göre 2 sınıftan oluşmaktadır. Özellik olarak birbirinden farklı olan bu yatak çeşitlerini hastanızın ihtiyacına göre seçmelisiniz. Aksi takdir de hastanızın evde kısa süreli tedavi sürecini uzatmış ve tedavisini geciktirmiş olursunuz. Evde geçecek süre zarfının uzunluğuna göre hasta yatağını satın almalı kısa süreli tedavi süreçleri için kiralama hizmetinden yararlanmalısınız.

Kaynak: SEO

YORUM YAZ