Boynunuzda İnce Zincir ve Uçları ile Tasarlanan Pırlanta Kolyeler

29.10.2018 - Pazartesi 18:29

Pırlanta kolye kadınlar için en vazgeçilmez, şıklık tamamlayıcılarından biridir. Özellikle ince bir zincir ve şık bir uç ile tasarlanan, oldukça minik bir ışıltı ile yakalanan şıklık günümüzün popüler trendlerinden biridir. Tek ve ince zincir kolye dışında; bu gibi kolyeleri birden fazla defa kullanmak da oldukça popüler. Bu zengin çeşitlilik sayesinde kadınların gözlerini alamadığı ve oldukça değerli mücevherler olarak kalmayı başarabilen pırlanta kolyeler, zincir açısından da birçok çeşitliliğe sahip. Sevginin, aşkın ve sonsuzluğun sembolü olan pırlantalar, kadınlar en beğendiği ve kullanmaktan zevk aldığı değerli taşlardır. Taşıdığı anlamlar ve estetik açıdan sağladığı güzellik ve zerafet sayesinde vazgeçilmezler arasında.

Pırlanta kolye olarak en sevilen formlarından biri olarak, kadınların en zarif olan boynunda oldukça şık bir şekilde taşınabiliyor. Pırlanta kolyeler için bu aşamada dikkat edilmesi gereken başlıca unsur; taşların uluslararası sertifikaya sahip olmasıyla beraber bağımsız kuruluşlar tarafından analiz edilmiş ve garantisi olan ürünlerdir. Amor Pırlanta aracılığı ile satın alabileceğiniz tektaş kolye modelleri ile yüzükte kullanılan oldukça değerli pırlanta taşının bağımsızlık ve güvenilir sertifikalı laboratuvarlarından onaylanmış olduğunu ve taş kalitesinin tarafsız şekilde değerlendirilmiş olduğundan emin olabilirsiniz.  Amor Pırlanta olarak www.amorpirlanta.com olarak sitemiz üzerinden satın alacağınız her ürün sertifikalı olmakla beraber, tüm pırlanta ve elmaslar bu bağımsız kurumlarca değerlendirilmektedir.

Tektaş Kolye Modelleri Nelerdir?

Amor Pırlanta tarafından sizler için özenle dizayn edilmiş olan tektaş pırlanta kolyelerin hepsi orijinal, uluslararası sertifikalı ve hepsi başyapıt niteliğindedir. Amor Pırlanta kapsamında üretilen mücevherlerin hepsi alanında uzman ve usta ellerde, teknolojik laboratuvarlarda büyük emekler sonucu dizayn edilmektedir. Sade görünümün altındaki asil ışıltılar, onu diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerden biridir. Tektaş kolye modelleri arasında ayırt edici özelliklerin başında karat gelir. Karat, pırlanta ve elmas için ölçü birimi olmaktadır.

Tektaş kolye modelleri oldukça çeşitlidir. Herkesin aşkını anlatma ve ifade etme biçimi nasıl özgün ve yegane ise, pırlanta kolye modelleri de o denli özel ve eşsizdir. Zamansız olan ve modası asla geçmeyen bu kolye modelleri, zaman geçtikçe değer kazanmaktadır. En eski pırlanta taşın bile 900 milyon yıllık olduğu da bilinmesi gereken unsurlardan biridir. Dolayısıyla da oldukça değerlidir ve ölümsüzlüğü da ifade eder. Aşkın sembolü olması sebebiyle de evlilik tekliflerinin vazgeçilmez başrolü olarak kabul edilir. Bu sebeple de evlilik tekliflerinde ya da özel zamanlarda hediye olarak tercih edilmektedir. Pırlanta kolyelerin zerafeti, şıklığı ve kadının bir bütün olarak tarzını tamamlanması açısından en güzel hediyelerden biri... Değer kazanması ve modasının asla geçmemesi sayesinde, zamansız olarak kabul edilir ve aşkı her dönem temsil etmeye devam eder...

YORUM YAZ