Bakan Avcı’dan Anlamlı Ziyaret

27.06.2017 - Salı 22:34

 

Bakan Avcı, şehirdeki huzurevi sakinleri ile birlikte bayram ziyareti gerçekleştirdi. Daha sonra da sevgi evlerinde kalan çocukları ziyaret ederek bayramda yalnız olmadıklarını bu vesileyle göstermiş oldu.

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, İç Anadolu Bölgesinin güzel kentlerinden biri olan Eskişehir'de huzurevinde kalan yaşlılar ile sevgi evlerinde duran çocuklarla bir araya gelerek halleri hatırlarını sordu. Bakan Avcı, Ramazan bayramı olmasından dolayı bu anlamlı günde çocukları unutmadı. Bakan Avcı, Ramazan Bayramı gelmesinden ötürü geldiği memleketi Eskişehir'de, Şirintepe Mahallesi'ndeki Safiye Gönül Bayar Huzurevi oturanlarını bu anlamlı günde ziyaret gerçekleştirdi. Huzurevinde durmakta olan yaşlılarla sohbet yapan Avcı, onlara çiçek vererek mutlu etti.

Bu ziyaretlerin sonrasında ise başka bir huzurevine giden Bakan Avcı'ya, huzurevi sakinlerinden biri olan ve hayatını artık orada geçiren emekli öğretmen Hikmet Ulutabya boyama işi tablo hediye etti ve sonrasında Bakan Avcı bu anlamlı hediye karşısında emekli öğretmene teşekkürlerini iletti. Bu ziyaretlerin sonrasında Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Nasrettin Hoca Çocuk Evi'ndeki çocuklarla basına kapalı görüşme yaptı.

 

YORUM YAZ