NİCE TRAKYA OTOMATİK KAPI FİRMASI İLE TÜM EVLER GÜVENDE

NİCE TRAKYA OTOMATİK KAPI FİRMASI İLE TÜM EVLER GÜVENDE

Dairesel kapı diye adlandırdığımız, genellikle bahçe kapısı olarak kullanılan, iki kanatlı ve üzeri bombeli olan, görüntüsü küçük ve klasik  bahçe kapılarını andıran kapılar, uygun motor kullanımı ile otomatik olarak kullanılabilirler.  Edirne bölgesine özel sunulan Edirne otomatik kapı  adı verdiğimiz kişiye özel otomatik kapı konseptimizle artık siz de rahat edebilirsiniz.

Bu kapılardaki motorlar, farkı yoğunluklardaki kullanımlar, farklı açılış hızları, farkı kapı büyüklükleri ve farkı kapı ağırlıkları göz önünde bulundurularak seçilir. Manuel uygulama da yapılabilmekte olan mekanizmalar genellikle kumada ile çalışır ve kumandadaki sinyali algılayıcı bir göz yardımıyla işlev görür.

Çerkezköy Otomatik Kapı ile ilgili olası bir arıza anında, ilk olarak kumandanızın pilini kontrol etmelisiniz. Sorununuz belki de çok basit bir pil bitmesi olabilir. Yedek kumandanız olması da, olası bir kumanda arızası anında acil çözüm sağlayacaktır. Yaşanan sıkıntı pil ya da kumada arızasıyla ilgili değilse, öncelikli olarak kontrol etmeniz gereken elektrik sistemidir. Elektriğin kesik olmadığından eminseniz, şarteli ve kepenge elektrik gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Sıkıntı elektrikle de ilgili değilse, Kapı panellerinin herhangi bir engele takılıp takılmadığını kontrol etmelisiniz. Bunların tamamının kontrolünden sonra arıza hala devam ediyorsa, arıza muhtemelen motorla ilgilidir. Otomatik Kapılerdeki motor arızaları şu nedenlerle meydana gelebilir;

  • Ağırlıklı olarak kullanıcı hatası
  • Zamanla motor parçalarının aşınması
  • Zamanla dişli takımının aşınması
  • Zamanla kayış sisteminin aşınması
  • Elektronik parçaların oksitlenmesi
  • Elektronik parçaların aşırı yük sonucu yanması

 

Çerkezköy Otomatik Kapı ürünlerinin en teknolojik, en iyi ve en uygun fiyatlılarına firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Firmamızı ve ürünlerimizi Tekirdağ Otomatik Kapı linkine tıkladığınızda açılan web adresinden inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde facebook, instagram ve twitter adreslerimizden de takip edebileceğiniz ürünlerimizi, uzman kadromuz ve deneyimli elemanlarımız ile hizmetinize sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan firmamız, sektörde on yıldır hizmet vermekte ve  Tekirdağ merkez olmak üzere, tüm Türkiye için üretim yapmaktadır. Dilerseniz Tekirdağ bölgesine özel hizmet veren ekibimize 0553 346 52 18 whatsapp üzerinden ” Tekirdağ Otomatik Kapı” yazarak anında 7/24 ulaşabilir ya da şirket genel merkezimize 0282 261 65 67 telefondan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram beğeni hilesi