Mr Robot Tüm Sezonları Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Full HD İzle

Mr Robot Tüm Sezonları Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Full HD İzle

mr robot izle

Teknoloji ve bilişim hayatımızın her bir noktasında artık. Bu konu üzerine onlarca çalışma yapılırken dizisi tabii ki eksik kalamazdı. 2015 yılında yayınlandığı günden itibaren IMDB üzerinden 8,8 puan alarak büyük başarı yakalayan mr robot izle dizisi psikoloji ve gerilim dizisi olarak oldukça başarılı.
Elliot adlı karakterimiz, aile ortamında çocukluğunu şiddet ve geçimsizlik içerisinde geçirmiştir. Yaşadığı problemlerden dolayı asosyal bir kişilik olan Elliot, reşit yaşlara geldiği andan itibaren bir siber güvenlik firmasında, güvenlik uzmanı olarak çalışmaktadır. Oldukça yetenekli ve bilgili olmasını bilen bazı güçler, sadece ailesini üzenlere zarar vermek için bilgisini kullanan Elliot’u kendi ekibine katmak için bir plan hazırlamışlardır. Siber saldırı düzenleyerek dikkatleri üzerine çeken ekip, Elliot’u düşünceleri ile etkileyerek FSOCIETY ekibinin kurulmasına ilk adımı hazırlamıştır.
Küresel güce sahip olan bilişim firmalarını ekonomik olarak devirme amacı güden bu grubun içerisinde kendini bulan Elliot, kimi zaman psikolojik, kimi zaman şizofreni hareketleri sergilerken bulurken bir yandan müthiş bilgi ve zekasıyla kendisine hayran kalacağız.
Sessiz ve sakin bir konuşma tonunun hâkim olduğu diziyi, izleyicilerin çoğunluğu mr robot türkçe dublaj izle olarak izlemektedir. Sitemizde yer alan bu dizinin çekim kalitesi yüksek izlemek isteyenler mr robot full hd izle seçeneği ile çözünürlüğü yüksek bir şekilde izleyebilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram beğeni hilesi