Survivor’da Eleme Heyecanı Öncesinde Adaylar Belli Oldu

22.05.2017 - Pazartesi 23:15

Survivor macerasında heyecan kaldığı yerden hızlı bir şekilde devam ediyor. Yarışmada sona yaklaştıkça ünlüler ve gönüllüler arasındaki rekabette devam ediyor. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında yine heyecan dolu anlar yaşandı.

Bir önceki akşam gönüllüler dokunulmazlığı kaybettikten sonra Volkan ve Ogeday’ı eleme adayı olarak gösterdiler. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunun galibi ise gönüllüler oldu ve bu sefer ünlüler iki aday göstermek durumunda kaldı. Ünlüler takımı için yapılan bireysel dokunulmazlı oyununu kazanan isim ise Sema oldu. Ada konseyinde ise ayrı bir heyecan yaşandı yapılan oylama sonrasında Adem ilk aday olarak belirlendi. Herkes Sabriye’nin ikinci aday olacağını düşünürken beklenmedik bir şekilde Sema, İlhan Mansız’ı ikinci aday olarak gösterdi ve ikili diğer adaylar olarak eleme potasında yer aldı.

Bu durum gönüllüler takımında büyük bir şaşkınlık yarattı ünlüler takımı ise 6 oyuncuyu korumak ve strateji yapmak adına böyle bir yol izlediklerini açıkladılar. Böylelikle İlhan, Adem, Volkan ve Ogeday eleme adayları olmuş oldu.

YORUM YAZ