Sosyal Medyada Boluspor

10.01.2020 - Cuma 13:38

Sosyal Medya, işlevsel kullanıldığı takdirde en az maliyete sahip reklam ve iletişim aracıdır. Özellikle spor kulüpleri için sosyal medyanın önemi büyüktür. Müsabaka tarihleri, müsabaka ayrıntıları, sporcu seçmeleri, taraftar bilgilendirme gibi konularda sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanarak daha geniş taraftar ve takipçi kitlelerine daha kolay bir şekilde ulaşılabilir. Bu yüzden günümüzde her spor kulübünün kendine özel sosyal medya hesapları bulunuyor. Bu hesaplar aracılığı ile taraftar ve sporcularla kolayca iletişime geçiliyor. Boluspor haberleri da sosyal medyayı aktif olarak kullanan spor kulüplerinin başında geliyor.

Boluspor Instagram hesabını takip ettiğiniz takdirde sporcu odaklı paylaşımlar göreceksiniz. Antrenman fotoğrafları, ufak bilgilendirme paylaşımları bulunan hesap üzerinden maç skorlarını da kolayca takip edebilir, maçlar hakkında ekstra bir araştırmaya ihtiyaç duymadan bilgi alabilirsiniz.

Aynı şekilde Youtube hesabı da zengin içerikler ile dolu. Takım motivasyonu adına kullanılan Youtube hesabını takip ettiğinizde takım ile ilgili kısa videolar ve kısa açıklamalar bulabilirsiniz. Antrenmanlardan kesitler, takım ile ilgili eğlenceli videolar ve genel motivasyon videolarını kanal üzerinden kolayca takip edip diğer taraftarların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Twitter kullanıcıları da unutulmadı. Boluspor’un Twitter hesabını takip edip takım ile ilgili bilgileri daha aktif şekilde alabilirsiniz. Günlük paylaşım yapan Twitter hesabında antrenman görüntüleri, takım adına yapılan açıklamalar ile ilgili kısa ve öz bilgileri bulabilirsiniz. Genel anlamda Twitter hesabını takip ederseniz takım ile ilgili haberlere ilk elden hızlı bir şekilde ulaşabilir, takım hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Son olarak Facebook platformunda da Boluspor’a rastlayabilirsiniz. Yine Twitter ve Instagram hesapları gibi günlük paylaşımlar mevcut. Yapılan antrenmanlardan kesitler, antrenman saatleri, maç takvimi, maç skorları ve takımı ilgilendiren açıklamalara Facebook üzerinden sayfayı beğenerek ulaşabilirsiniz. Takım ile ilgili paylaşılan bilgilendirme ve motivasyon yazılarını görebilir, fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Sosyal medyayı aktif kullanan Boluspor’u 4 adet platformdan takip ederek takım ile ilgili haberleri direk olarak alabilirsiniz. Farklı kaynaklardan duyduğunuz haberlerin yine doğrulayıcı ve yalanlayıcı paylaşımları sayesinde kesin bilgiye sosyal medya hesapları ile ulaşabilirsiniz. Boluspor’a sosyal medyadan takip ederek de destek olabilirsiniz.

Kaynak: https://www.boluspor.net/

YORUM YAZ