Arda Turan’ın Çapkınlık Mesajları Gündem Yarattı

13.05.2017 - Cumartesi 08:56

Arda Turan’ın Cansel Çördük’e yazdığı mesajlar sosyal medyada en çok konuşulan konuların başında yer aldı. Kanal D kanalında yayınlanan Kısmetse Olur yarışmasıyla ün sahibi olan Cansel Çördük’ün sosyal medya hesabının harcklenmesi sonrasında Arda Turan ile yaptığı konuşmalar da deşifre oldu.

İzdivaç programında Eser West ile büyük aşk yaşayarak adından söz ettiren Cansel Çördük’ün Arda Turan ile ilgili yazışmaları hackleme sonrasında ortaya çıktı. Ortaya çıkan mesajlara göre Cansel Çördük ile muhabbet kuran Arda bu güzeli kahve içmeye ve yemeğe davet etti. Bu mesajlar sonrasında Arda Turan ile ilgili sosyal medyada çok sayıda yorum yapıldı. Buna benzer bir durumda daha önce de yaşanmıştır. Arda Turan ile Ebru Şallı’nın yazışmaları ortaya çıkmış ve gündemi uzun süre bu konuyla meşgul etmişti.

Yapılan yorumlar sonrasında Arda konuyla ilgili açıklama yaptı ve “Benim kimseyi bulduğum falan yok. Bırakın bu magazin işlerini. Ben günde bin 500 kişiyle sosyal medyadan yazışıyorum” ifadelerini kullandı.

 

YORUM YAZ