Kişisel Koçluk Hizmetleri

Kişisel Koçluk Hizmetleri

Hayatının monoton olması nedeniyle sıkıntı yaşayan ve hayatını yeniliklerle başka bir boyuta taşımak isteyen kişiler,  ayaklarını sürekli aynı kısır döngü içerisinde tekrar ettiğine inanan kişiler, hayatının oldukça karmaşık olduğu ve bu durumdan rahatsız olan kişiler gibi birçok kişi yaşam koçu desteği alarak daha kaliteli ve dengeli bir hayat yaşama imkanına kavuşmaktadır. 12 yaşını doldurmuş olan herkese tavsiye edilen bireysel yaşam koçluğu kişilerin hayatlarını belli bir düzene oturtup mutlu olacağı şeyleri yapmaları ve hedeflerine ulaşmaları konusunda alacağı kararları belirlemesine yardımcı olmaktadır.

 

Kişisel Koçluk Hizmetlerimiz

 

Para koçu hizmeti para harcadığı sırada kişilerin hangi duygular ile hareket etmekte olduğunun farkına varmasını sağlar.  Böylece kişiler için paranın ne kadar önemli olduğu ve hayat içerisinde paranı kişi için neyi veya neleri temsil ettiğini anlamalarına yardımcı olur.  Para koçluğu sayesinde kişinin paranın esaretinden kurtularak belirlediği parasal ve ekonomik hedeflere ulaşabilmesi konusunda gereken destek verilmektedir. Kişinin parasal konular söz konusu olduğunda baskı altında kalmaması ve olumsuz durumlardan etkileyerek en iyi kararı verebilmesi için sunulan bir hizmettir.

İlişki koçluğu hizmeti başta ikili gönül ilişkileriniz olmak üzere diğer insanlarla  ilişkilerinizin daha iyi yerlere gelmesi ve karşılıklı olarak kurduğunuz diyalogların istediğiniz gibi olması için yapacağınız hamleler konusunda size yardımcı olarak gereken desteği sağlamaktadır.

 

Şirketimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve kişisel koçluk hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Kaynak: http://www.sanemguzel.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram beğeni hilesi