Keratin Bakımı

Keratin Bakımı

Bir protein türü olan keratin tırnak ve dişlerın yapısında bulunduğu gibi saçların yapısında da bulunmaktadır. çok önemli olan bu protein saçların yıpranmalarını önlemesinin yanı sıra hem canlı ve parlak olmasını hem de daha sağlıklı saçlara sahip olmaya yardımcı olur. Ancak saçlara yapılan bazı işlemler sonrası keratin eksikliğine neden olmaktadır. Bunun için keratin bakımı yapılması çok önemlidir.

Evde Keratin Bakımı

Saçlarınız için gerekli olan keratin bakımını çok daha rahat bir şekilde evlerinizde yapabilirsiniz. Evinizde yapacağınız keratin bakımı ile saçlarınızı kökten uca onarılmasını sağlamanın yanı sıra saçların daha yumuşak olmasına katkı sağlayacaktır. Yapılan bakım ürünleri asla hem sağlığa hem de saçlara zarar vermeyen kaliteli ürünlerdir.

Keratin Bakımı Sonrası

Keratin bakımı saçlarınızın daha çabuk uzaması sağlıklı olması için çok önemlidir. https://www.kadin.mynet.com/kadintv/Amerikan-keratin-bakimi-nasil-yapilir sayfamızdan en doğru bilgileri alabilirsiniz. Keratin bakımı yatıktan sonra 30 ya da 40 dakika içerisinde yıkamanız gerekir. Bu bakım saçın türüne ve kullanımına göre 2 veya 3 ay kadar kalıcılığını devam ettirmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram beğeni hilesi