Hangi pvp serverler en iyisi nasıl bilinir?

Hangi pvp serverler en iyisi nasıl bilinir?

Pvp serverler oyunlarında en iyisi hangisidir. Oyun severler sizi yeni bir oyun tarzı ile tanıştırmak istiyorum.En sağlam ve en iyi oyunların tek tanıtım yeri pvp serverlar ile oyunlara doyacaksınız. Metin2 online oyununu herkes bilmektedir. Fakat Bu oyunun birde pvp serveri olduğunu çoğumuz bilmemektedir. Bu oyun türü oldukça eğlence aslına bakarsanız sizin bizim gibi insanların yönettiği bir çok oyundan oluşmaktadır. Fakat son yıllarda oldukça profesyonel  oyun kurucuları takım halde çalışmaktadırlar. Bu oyuna girdiğinizde 1 saatte oldukça eğlenebilir, oyun ortamında kalıcı arkadaşlar dahi edinebilirsiniz. Pvp serverler oyunları gün geçtikçe kendini yenilemekte ve daha bir konuma gelmektedirler.

En başarılı mmorpg oyunlarından biri olan Metin 2 hâlâ eski hızından bir şey kaybetmemiş durumda. Hem official hem de pvp serverler olarak bulunan sürekli güncellenip yenilikler getirilen oyunumuzda dört farklı karakter ve her bir karakterin iki alt beceri seti bulunmaktadır.

Savaşçılar saniye başına hasarı yüksek olan Bedensel ve kesilmesi neredeyse imkansız olup becerileriyle ağır hasar veren Zihinsel  grubu olmak üzere ikiye ayrılır. Ninjalar kamuflaj basıp sinsice arkadan sürpriz saldırı yapan bıçakçı ve uzaktan tonlarca hasar veren okçu olarak bulunurlar. Şamanlarda iyileştirmeciler kısa sürede yüksek miktarda can yenileyip hız ve bekleme süresi azaltırken kritikçi şamanlar fiziksel saldırılara karşı koruyup size kritik şansı verirler. Suralar ise ağır hasar veren karabüyü ve bedensel ile zihinsel savaşçının arasında gibi duran büyülü silah sınıfı olarak ayrılır. Metin2 pvp serverler de genellikle böyle olur. Sağlam bir karakter geliştirmek için: Pvp Wslik En Sağlam Karakterler rehberine bakıp oyunun efsanesi olabilirsiniz.

Şimdi en hızlı şekilde metin2 pvp oyunu oynamak için pvpserverlar adresine giderek listeden bir oyun tanıtımı seçip oyun sitesine girip oyunu indirdikten sonra kayıt olarak oyuna bağlanabilirsiniz. Serverlar.pro profesyonel oyuncu olmak için size bütün rehberleri sağlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram beğeni hilesi