Zynga Texas Holdem Poker Oyunu Ve Chip Satın Alma

02.10.2017 - Pazartesi 15:34

Günümüzde yaygın olarak kullanılan oyunlardan olan zynga, markasına ait poker oyunudur. Bünyesinde bulunan texas holdem chip ise Zynga'nın bir oyun kolu olmaktadır. Gerçekçi grafikleri ile sunulan Zynga chip satış imkânı ile daha gerçekçi bir oyun özelliğini kazanmaktadır. Kolay ve bir o kadar da keyif verici zynga poker chip oyunu deneyimi için bu oyun sitesine üye olmak gerekmektedir.

 

Üyelik Aşamaları

 

Sistemdeki üyelik ve kullanım şartları okunarak kabul edilmesi suretiyle üyelik başlamaktadır. Sitenin ve kullanıcının güvenliği adına yapılan bu sözleşmenin şart ve koşulları okunurken özen gösterilmelidir. Daha sonra gelişebilecek olası sorunların engellenmesi adına önemli bir adım olmaktadır. Son olarak mail adresine gönderilen aktivasyon kodu ile üyelik tamamlanmaktadır.

 

Zynga Chip Nedir

 

Zynga chip, sanal para anlamına gelmektedir. Siteye üye olduktan sonra site tarafından kullanıcıya sağlanan chiplerin bitmesi durumda, bir süre sonra yenilenmesi beklenmekte veya satın alınmaktadır. Sanal para satın alma işlemi için birçok site bulunmaktadır. Oyun sitesinin anasayfasında bulunan zynga chip satışı butonu ile sanal para satın alınabilmektedir. Bunu kullanabilmenin şartı üye olmak ve üye girişi yapmaktır. Bu bağlamda gerekli işlemler yapıldıktan sonra zynga chip satın al butano ile istenilen para miktarı belirtilerek sanal para satın alma işlemi tamamlanmaktadır.

 

Zynga poker oyununda para değerindeki texas holdem chip 50M chip - 5 TL ile başlayıp 1B - 45 TL ve özel ürün kategorisi altında 100 TL’ ye kadar ulaşan çeşitli fiyatlara sahip olmaktadır.

 

ZYNGA Chip Ödeme Seçenekleri                Zynga chip satın alma işlemi yapılarak elde edilen chipler çeşitli bankalara ait bazı ödeme kanalları ile yapılmaktadır. Sorun yaşama konusunda risk taşıma olasılığı yok denecek kadar az olan bir oyun olan Zynga poker kullanıcıları tarafından oldukça tercih edilmekte ve beğenilmektedir.

YORUM YAZ