SNEİJDER’İN KALIP KALMAMA KONUSUDA GÖRÜŞMELER YAPILACAK

17.06.2017 - Cumartesi 23:59

SNEİJDER’İN KALIP KALMAMA KONUSUDA GÖRÜŞMELER YAPILACAK

Galatasaray takımında yeni bir dedikodu şimdilerde taraftarları ve okuyucuları oldukça şaşırtmış durumda, Sarı kırmızılı ekipte yapılan transferlerden dolayı yıldız futbolcu Sneijder ile yolları ayrılacak dedikoduları artmış durumda.

Gelecek sezon için hızlı transfer atağı yapan sarı kırmızılı ekip Gomis ve Belhanda ile anlaşma sağlamıştı. Bu transferlerden dolayı yeni dedikodular ortaya çıkmaya başladı. Bilindiği gibi Hollandalı futbolcunun takımda kalması konusunda da Igor Tudor’da sıcak bakmadığı ve Sneijder’e gidebilir konusunda onay verdiği belirtilmektedir. Şu sıralarda Zenit takımı ve ABD takımlarında da yıldız oyuncu için tekliflerin geldiği bilinmektedir.

SNEİJDER’İN MENEJERİ GÖRÜŞMEYE GELECEK

Galatasaray’ın yıldız futbolcusunun menajerinin yapmış olduğu açıklamalarda da, Hollandalının daha iki ya da üç yıl daha aktif futbol hayatına devam etmek istediğini açıklarken gelecek hafta da İstanbul’a gelerek sarı kırmızılı ekiple gelecek sezon hakkında konuşulacağını söyledi. Eğer Galatasaray’da gelecek sezon yıldız futbolcunun forma giymeyeceği konusunda bir sonuç çıkması halinde buna göre yeni yöntemlerin aranacağını açıkladı. Wesley Sneijder bir yıl daha sarı kırmızılı ekipte oynar, eğer ayrılacaksa da başı dik olarak ayrılmak istediğini açıkladı.

YORUM YAZ