Sepetli Vinç Kiralama - Fenomen Vinç

26.10.2018 - Cuma 21:50

Sepetli Vinç Kiralama, birçok iş sahası ve yüksek konumda çalışma ihtiyaçlarına cevap veren en güvenli çözümlerden birisidir. Günümüzde birçok firma vinç ihtiyaçlarını satın alarak gidermek yerine bundan daha az maliyetli olan, kiralama yolunu tercih ediyor. En avantajlı çalışma koşullarını sağlayan vinç türlerinde biri olan sepetli vinçler boyutlarına ve kaldırma kapasitelerine göre farklılık göstermektedir. Günlük yaşantımızda karışımıza çıkan, kısa süreli işler için, en sık tercih edilen vinç türleri sepetli vinçler oluyor.

Sepetli Vinç Kiralama

Kiralık Vinç, En yüksek mesafelere dahi sepetli vinç yardımı ile ulaşmak daha kolay, daha güvenli ve daha hızlı oluyor. İş güvenliği açısından ise sepetli vinç kullanımı, bize güvenli bir çalışma ortamı sunma konusunda bire bir. Bundan kısa bir zaman öncesine kadar inşaat firmaları dış cephe çalışmalarını iskeleyle çözmeye çalışırken şimdilerde sepetli vinç kiralamayı kullanıyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle beraber yeni vinç çeşitleri de türetilmektedir ihtiyacınıza uygun bir vinç bulamamanız artık mümkün değildir.

Kiralık Vinç

  • Sepetli vinç kullanım alanlarına örnek verecek olursak eğer;
  • Tabela veya montaj işlemlerini çözmekte
  • Binaların dış cephelerinde ki boya ve tadilat işlemlerinde
  • Yapıların dış cephelerinin temizlenmesinde
  • Binalarda yer alan yağmur oluklarının değiştirilmesi işleminde
  • Güvenlik kamerası ve klimalar gibi yüksek yüzeylere montaj gerektiren durumlarda
  • Pankart, afiş asmak için
  • Ağaçların budama ve bakım işlemleri gibi yüksek irtifalarda yapılan işler için
  • Yapıların kaynak ve çelik konstrüksiyon işlemlerinde
  • Film, dizi ve klip çekimlerinde tepe kamerası için sepetli vinç kiralama oldukça avantajlı bir seçenektir.

Vinç Kiralama, işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta araçların born mesafesinin bilinerek kiralanmasıdır. Yüksek irtifada yapılan işler için yetersiz born’a sahip vinçler işlerin aksamasına ve zaman kaybına neden olur. Uzun born’ lu araçlar ise kısa mesafelerde kullanıldığında işverene gereksiz masraf çıkarmaktadır.

Vinç Kiralama

Fenomen Vinç kiralama hizmetleri olarak, deneyimli operatörlerimiz ve donanımlı vinçlerimizlei ihtiyacınız olan her sektörde size hizmet vermeye hazırız. Türkiye’nin her yerine gönderebildiğimiz 10, 15, 20, 30, 35, 55 ve 65 tonluk vinçlerimiz, özverili çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı politikamızla sektörün öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. Bizimle iletişime geçmek ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ‘0507 064 67 38 irtibat numaramızı arayabilir, ‘fenomentabela@gmail.com’ adresine e-posta yollayabilirsiniz.

YORUM YAZ