Sarı Kırmızılılarda Belhanda Krizi Büyüyor

25.11.2019 - Pazartesi 18:37

 

 

 

Sarı Kırmızılılarda Belhanda Krizi Büyüyor

Son haftalardaki performansı teknik heyet ve taraftar tarafından yetersiz bulunan Belhanda için karar verildi. Ara transfer döneminde bu oyuncu ile yolların ayrılması planlanıyor. Elde edilecek olan bonservis bedeli ile de takımın eksiklikler tamamlanacak. Yönetim bu doğrultuda teknik heyetten aldığı raporları uygulamaya geçti. Ancak oyuncunun menajeri ile yapılan görüşmenin ardından yıldız oyuncudan aldıkları cevapla şok oldular. Tüm planları alt üst eden açıklamada Belhanda’nın ne olursa olsun buradan ayrılmayacağını söylemesi gündem yarattı. Betpas avantajlarını kullanmaya hemen başlayın. Yaşanan gelişmelerin ardından nasıl bir yol izleneceği merakla bekleniyor. Yıllık ücretinin de ciddi bir yük oluşturmasından endişe ediliyor.

“Kadro Dışı Kalsam Dahi Gitmeyeceğim”

Geçtiğimiz şampiyonluklarda önemli bir payı ola ancak yetersiz performansı ile gündemi sık sık işgal eden Belhanda için son karar verildi. Özellikle de oyundan çıktığı sırada taraftar ile yaşamış olduğu tartışma suyu taşma noktasına getirdi. Teknik adamın mutlak gönderilmesi yönünde verdiği raporun ardından Belhanda’nın gitmemek istememesi sorunu büyüttü. Belhanda, ne olursa olsun gitmeyeceğini belirtti. Kadro dışı kalsa da dahi sözleşmesini burada tamamlamak istediği menajeri aracılığı ile yönetime bildirdi. Buradan nasıl bir sonuç çıkacağı ve yol haritalarının ne olacağı konusunda toplanan yönetimin kararı merak ediliyor. Oyuncu için menajerin kulüp bulma işlemlerini de şuan için askıya aldığını belirtelim.

Oyuncunun Maaşı Maddi Zorluk Yaşatıyor

Kendisinden verim alınamayan ve yedek kulübesinde oturan bir oyuncu için verilen 3,3 milyon Euro büyük soru işaretlerini beraberinde getiriyor. Faslı oyuncunun kulüpte kalmak istemesinin ardından oradan gelecek bonservis bedeli de yerini bulmayacak. Tüm durumları değerlendirerek, en iyis onucu arayan yönetimin elini kolunu bağlayan gelişmeyi çözmesi bekleniyor. Bazı fedakarlıklarında bu oyuncunun gönderilmesinde yapılabileceği konuşulanlar arasında. Taraftarında yakından ilgilendiği konu hakkında atılacak olan son adımlar merak ediliyor. Sizlerde bu deneyimi kesintisiz biçimde yaşayabilirsiniz. Oyuncunun yokluğunda sahaya çıkacak olan isimlerin performansı da Belhanda için gelecek planlamasını belirleyici en önemli etmenlerden olacak. Tüm yaşananlar önemli sonuçları beraberinde getirecek özellikle sahip.

 

YORUM YAZ