Papatyaların Masumiyeti

13.07.2017 - Perşembe 14:02

 

 

Masum bir görüntüsü olan papatya sevgililerin ve aşıkların birbirlerine hediyeleşirken sevgilerini ifade etmeye yaramaktadır. Diyarbakır çiçekçilik Her çiçeğin kendi yapısına göre bir anlamı olduğu gibi papatyalarında masumluğun simgesi olarak hediye alınması sevgililer arasında ünlüdür.

 

Sevgiliniz Size Papatya Aldıysa

 

Bazı erkekler sevgilileri için kırmızı veya beyaz güller almayı bazıları ise karanfil hediye etmeyi sevmektedir. Fakat sevgilisinin masum olduğuna inanan sevgilisi ile tüm ömrünü birlikte geçirmek isteyen erkeklerin tercihi papatyalar üstünde olacaktır.

 

Eğer sevgiliniz size beyaz papatyalar hediye etti ise; söylemek istediği tüm ömrünü sizinle birlikte geçirmek ve sizden ayrılmaktan çok korktuğudur. Diyarbakır çiçekçiler Genel olarak ayrılma korkusu yaşayan erkek hediyesi olarak bilinmektedir.

 

 Papatyadan Taçlar

Diyarbakır çiçekçi Papatyalar ne kadar da toprakta ve bukette güzel olsa da beyaz ve sarı papatyalar taç olarak da kullanılır. Papatyaların taç yapılması ve takılması bir kadının erkeğine seni çok seviyorum fakat senden ilgi bekliyorum manasına gelmektedir. www.pelsincicekcilik.net Güzel günler geçirmek isteyen kadınların pozitif düşüncelerini tetiklemek amacı ile de papatyadan taçlar kullanılabilir.

YORUM YAZ