Nuxe Kuru Yağ

26.01.2018 - Cuma 09:54

Kozmetik sektörünün yeni gözdesi saç ve cilt için kullanılan yağlardır. Birçok markanın çıkarmış olduğu bu yağlar kullanıcılar özellikle kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bu yağlardan biri de Nuxe Kuru Yağ.

Nuxe Kuru Yağ İçeriği

Nuxe Kuru Yağ %96 doğal içeriğe sahiptir. İçerisinde 6 değerli yağ bulunmaktadır. Değerli yağlardan oluşan bu ürünün içeriğinde badem, kamelya, macadamia, fındık, St. John's Worth yağları ve E vitamini bulunmaktadır. Nuxe Kuru yağın içinde silikon ve koruyucu kimyasallar bulunmamaktadır. Kullanıcıların çoğu verdiği doğal parfüm kokusundan memnundur.

Nuxe Kuru Yağ Kullanımı

Nuxe Kuru Yağ, yağlı bir his bırakmadığı için istenilen sıklıkta kullanılabilir. İçeriğinin doğal oluşu ve besleyici özellikleri sayesinde saçta ve vücudun istenilen yerlerinde kullanıma uygundur. Simli seçeneğinin olması da kullanıcılar açısından memnuniyet oluşturmaktadır.

Saça uygulamada ister ıslak ister kuru saçlarınıza uyguladığınız kuru yağ, hem taramada kolaylık sağlar hem de saçlarınızı besler. Saçlarınıza parlaklık katarak daha sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Isıl işlem öncesinde sürerek ısıdan koruma da sağlayabilirsiniz.

Cilt üzerinde kullanımda nemlendirme ve besleme özelliği sayesinde kuruluk hissettiğiniz yere sürmeniz hem kuruluğun giderilmesine hem de içeriğindeki doğal yağlar sayesinde cildin beslenmesine olanak sağlar. Makyaj yapmadan önce yüzünüze uygulayarak kuru cilt gibi kusurları giderebilirsiniz. Makyaj öncesi uygulamada makyajın cildinize zararlarını da en aza indirebilirsiniz.

Nuxe Kuru Yağ her mevsim kullanılabilir. Yaz ayları için ağır değildir. Yağ bazlı olmasına rağmen kuru yağ teknolojisi sayesinde cildinizde yağlılık hissi bırakmaz. Cilt tarafından hızlıca emileceği için ağırlık hissetmezsiniz. Uzun süreli nem sağlama özelliği sayesinde her mevsim kullanıma uygundur. Mevsimsel değişimler sonucu oluşan ciltteki dökülme ve nemin azalması gibi sorunları giderir. Özellikle duş sonrası kullanıldığında var olan nemi hapsedeceğinden üstün performans görülür.

Simli versiyonu hem günlük kullanımda hem de gece davetlerinde cildinize ve saçınıza vereceği ışıltı ile şıklığınızı tamamlayacak bir ürün.

Kuruyan, bakımsız görünen, uçları kırılmış saçlara nem ve ışıltı vererek daha sağlıklı bir görünüm katar. Üstelik içeriğindeki 6 farklı besleyici yağ ile saçlarınızı besleyebilirsiniz.

Nuxe Kuru Yağ, piyasadaki muadillerine oranla uygun fiyata sahiptir.

https://www.dermoeczanem.com/nuxe-kuru-yaglar

 

YORUM YAZ