Kyani

28.05.2019 - Salı 19:23

Yaklaşık 70 ülkede temsilcilikleri ve ürün satışı gerçekleşen Kyani hakkında bazı detaylar.

Son günlerde özellikle basında çıkan haberler sonrasında birçok kişi tarafından merak edilen konuların başında Kyani markası hakkında ortaya atılan dolandırıcılık iddiaları bulunmaktadır. Tamamen doğal bileşenler sayesinde üretim gerçekleştiren ve kişilere ihtiyacı olan besin değerlerini karşılayacak ürünler sunan marka, sektöre çok güçlü bir giriş gerçekleştirmiştir. Hatta bu güçlü giriş sonrasında birçok kişinin ve rakiplerinin tepkisini almış, bu tepkiler sonrasında da ortalıkta bulandırıcı haberler yayılmaya başlamıştır.

Gerçeği yansıtmayan haberler nedeniyle Kyani markası hakkında dolandırıcılık yaptıklarına dair toplumu yanıltacak iddialar ortaya atılmıştır. Bu karalama kampanyaları sonrasında Kyani firması şeffaf bir politikayla her zaman nitelikli çalışmalarını sürdürmüş ve aynı kalite ile ürün sunumlarına devam etmiştir. Yaklaşık 70 ülkede temsilcilikleri ve ürün satışı gerçekleşen marka, kesinlikle usulsüz ve kanunsuz bir şekilde hizmet vermemektedir.

Hem Dünya Direkt Satış Derneği hem de Seldia üyesi olan Kyani bu kapsamda iki farklı mekanizma tarafından denetlenerek, yasal bir ticaret yürütmektedir. İşte bu kadar profesyonel bir sistem ile çalışma yürütmekte olan markaya karşı dünya çapında çok yüksek bir rekabet ortaya çıkmıştır. Bu rekabet durumunda rakipler veya firmanın kalitesi ve başarısından çekinen bazı yayın organları karalama kampanyaları başlatmıştır.

Ortaya çıkan bu dolandırıcılık ve sahtekarlık iddiaları sonrasında Kyani markası tarafından bu sahte hesaplara ve haberlere karşı yasal başvurular gerçekleştirilmiştir. Yasal çalışmaların hala sürmesi ile birlikte bu usulsüz haberleri gerçekleştiren kişiler hakkında para cezası ve yaptırımların uygulanması için firma hukuki sürecin arkasında durmaktadır.

Kyani Markası

Marka yasal yollarla gerçekleştirdiği başvurular sayesinde bu usulsüz ve mesnetsiz iddialara karşı sakin ve doğru bir tavır ortaya koymuştur. Bu sayede karalama gerçekleştirmeye çalışan kişi veya kurumlara karşı aynı üslubu kullanmadan yasal süreç ile birlikte resmi ve düzenli bir çizgide itiraz yolu yürütülmektedir.

Tüm bu bilgiler ışığında Kyani şikayet, Kyani dolandırıcılık ve Kyani mağduriyet başlıkları gibi noktalar ile yapılan haber ve yorumların gerçeği yansıtmadığını net olarak bilmeniz gerekir. Bu gibi haber ve iddialar ile karşılaştığınızda, firmanın nitelikli yapısına güvenmeniz yeterli olacaktır.

Kaynak: http://mansethaber.com/kyani/38547/

YORUM YAZ