Konyaspor Yönetiminden Aykut Kocaman’a Destek Açıklaması Geldi

08.12.2019 - Pazar 19:05

Konyaspor ile geçmişte çok önemli başarılara imza atmış olan Aykut Kocaman, yeniden geldiği takımın başında istediklerini ortaya koymakta zorlanıyor. Takım olarak kötü bir dönemden geçen Konyaspor, uzun süredir galibiyet alamadı. Üst üste yaşanan puan kayıpları nedeniyle düşme potasının hemen üzerine kadar geriledi. Bu gidişin değiştirilememesi durumunda takımın geleceği konusunda pozitif havada ortadan kalkacak. Takımın düşme hattına gerilememesi için alınacak olan tedbirler yakından takip ediliyor. Aykut Kocaman’ın bu yıl göstermiş olduğu kötü performansa rağmen yönetimden sahip çıkan bir açıklama geldi. Resmi açıklamada desteğin süreceği konusunda vurgularda dikkatlerden kaçmadı. En olanakları Restbet ile bulacaksınız.

İşte Aykut Kocaman Hakkındaki Flaş Açıklamalar

İçinde bulunan kötü havanın dağıtılması için ilk hamlelerden bir tanesi yönetimden geldi. Alınan kötü sonuçlardan kurtulmak isteyen takımın çalışmaları aralıksız biçimde devam ediyor. Yönetim desteği şu mesajla verildi: “Son haftalarda takımımızın aldığı sonuçlar hepimizi ziyadesiyle üzmektedir. Bunun neticesinde doğal olarak eleştirilerin de yoğunlaştığını görüyoruz. Tamamen “Konyaspor Sevgisi” üzerine inşa edilen haklı eleştirilerin her zaman başımızın üstünde yeri olduğunu ve bunları değerlendirdiğimizi, kayıtsız kalmadığımızı ifade etmek isteriz. Bununla birlikte mevcut durumdan vazife çıkaran ve ortamı özellikle germek, camiamızı karıştırmak isteyenlere en güzel cevabı yine taraftarlarımızın vereceğine de inanıyoruz.” Açıklamalar dikkatleri üzerine topladı.

Destek Mesajları Güçlü Şekilde restbet Verilmiş Oldu

Yapılan açıklamalar oldukça dikkat çekici bir hal alırken, desteğin güçlü şekilde vurgulanması öne çıktı. Yönetim, “Bir süreden beri yaşadığımız ve hepimizin enerjisini düşüren bu kötü günleri, yönetim kurulumuzun her şart ve ortamda birlikteliği, teknik direktörümüz Sayın Aykut Kocaman’ın duruşu, bilgi, beceri ve tecrübesi, camiamızın da kenetlenmesiyle güçlü bir şekilde aşacağımızdan şüphemiz yoktur. Sayın Hocamızın dün yanındaydık bugün de yanında olmaya devam edeceğiz. Bundan sonra da kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda atacağı adımların her zaman destekçisi olacağız. Bu vesileyle taraftarlarımızı yeniden ve güçlü bir başlangıç için Pazar günü kendi evimizde oynayacağımız Gaziantep maçına davet ediyoruz” açıklamasında bulundu.

 

YORUM YAZ