Konya’nın en gözde İnşaat firması Gündoğan İnşaat.

14.06.2017 - Çarşamba 13:11

Hayata geçirdiği projelerle insanların mutluluğunu en planda tutan Gündoğan İnşaat’ın, bu yaklaşımı Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe farklı bir konuma getirmiştir.

Projeleriyle Konya’da Emlak ve Konya’da Emlak sektöründe büyük yankı uyandıran Gündoğan İnşaat’ın yakın bir tarihte anahtar teslimi yaptığı kutluca sitesinin özelliklerine birlikte bakalım.

3+1 daire imkânlarıyla müşterilerinin beğenisine sunan Gündoğan İnşaat, Kutluca da salona 31 metrekare, oturma odasına 24 metrekare, Çocuk odasına 15 metrekare, Ebeveyni Yatak Odasına 18 metrekare, Mutfağa 22 metrekare, Antreye 12 metrekare, Gece Holüne 6 metrekare, Banyoya 5 metrekare, lavabo/WC ye 4 metrekare, Ebeveyn duşuna 2 metrekare, balkonlara 8 ve 9 metrekare yer verilmiş.

Dairelerde zeminlere laminant parke uygulaması, duvarlarda ise odaların genelinde 3D duvar kâğıdı uygulaması, tavanlarda ise kısmı olarak alçıpan asma yavan ve ışık bantları uygulaması yapılmış. Ebeveyn yatak odasında ayrıca Camlı Duş, mobilyalı giyinme odası konulmuştur. Gece holünde vinil duvar kâğıdı ve tavanda da saten alçı üzeri plastik boya uygulamasına yer verilmiş. Mutfakta Dekoratif seramik kaplama ve laminant parke, 3D Duvar, cam mozaik ve duvar kâğıdı, kısmi olarak alçıpan asma tavan ve ışıklı bantlara, dolapların özelliklerine değinecek olursak ta membran kapak, tezgah granit 3’lü ankastre set konulmuş. Gündoğan İnşaat, Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe bir ilke imza atarak Konya’da banyo kısmında ilk neme dayanıklı asma tavan uygulamasını kullanan firma olmuştur.

 

 

YORUM YAZ