antalya escort

bodrum escort

ankara escort

1xbet

van haber

Kırkpınar’da kürsü yapan pehlivanlar belli oldu

Kırkpınar’da kürsü yapan pehlivanlar belli oldu

ABONE OL
12 Temmuz 2023 11:07
Kırkpınar’da kürsü yapan pehlivanlar belli oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Edirne’de gerçekleştirilen 662.Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nde tüm branşlarda kürsüye çıkan güreşçiler açıklandı.

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Edirne’de bu yıl 662’ncisi gerçekleştirilen Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nde kürsüye çıkan pehlivanlar belli oldu.

İşte sonuçlar

BAŞPEHLİVANLIK

1. YUSUF CAN ZEYBEK ( ANTALYA)

2. İSMAİL BALABAN ( ANTALYA )

3. MEHMET YEŞİL YEŞİL ( BALIKESİR )

3. HÜSEYİN GÜMÜŞALAN ( KOCAELİ)

BAŞALTI

1. HÜSEYİN SOĞUKOĞLU ( KOCAELİ )

2. YUNUS EMRE AKMAN ( KOCAELİ )

3. ÖMER YASİR GÖKKAYA ( ANTALYA )

3. CAFER HAMİ ÇARKACI ( ÇANAKKALE )

BÜYÜK ORTA

1. RIZA DURMUŞ ( ANTALYA )

2. ÖMER FARUK KIRAT ( ANKARA )

3. MERT ARICI ( YALOVA )

3. ADİL KIVRAK ( ANTALYA )

KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOY

1. İHSAN DERİN ( BALIKESİR )

2. İLKER DURMUŞ ( ANTALYA )

3. RAMAZAN YILDIZ ÇİLENKER ( ANTALYA )

3. TUĞBERK KOÇ ( İSTANBUL )

DESTE 3

1. MURAT GONCA ( İSTANBUL )

2. ÖMER BULUT ( ANTALYA )

3. YUSUF KIRAT ( ANKARA )

3. HÜSEYİN COŞKUN ( ANTALYA )

DESTE 2

1. BEYTULLAH ULUDAĞ ( ZONGULDAK )

2. UMUT ERDOĞAN ( DENİZLİ )

3. HÜSEYİN ŞENEL ( SAMSUN )

3. YUSUFCAN AKDAŞ ( BALIKESİR )

DESTE 1

1. OĞULCAN YURDAKUL ( İSTANBUL )

2. EFE RÜŞTÜ ALTUNTAŞ ( TOKAT )

3. OSMAN NURİ ÇILDAN ( MUĞLA )

3. HÜSEYİN AYKUT ( ÇANAKKALE )

AYAKBOYU

1. NECİP BÜLBÜL ( BALIKESİR )

2. YILMAZ KALYONCU ( KAHRAMANMARAŞ )

3. BARIŞ KEMAL YİĞİT ( KOCAELİ )

3. UĞURCAN HUMAR ( BURSA )

TOZKOPARAN

1. MUSTAFA YILDIZ ( ANTALYA )

2. YASİN UZUN ( İSTANBUL )

3. EREN BİLGİÇ ( ANTALYA )

3. MUHAMMED ALİ ŞİPAL ( DENİZLİ )

TEŞVİK 2

1. EMRE BARAN ( MUĞLA )

2. MUSTAFA EKİN ( KOCAELİ )

3. MUHAMMET MUSTAFA KALYON (YALOVA )

3. MEHMET BAŞKAN BOZKURT ( ANTALYA )

TEŞVİK 1

1. AYDINCAN GÜMÜŞDAĞ ( EDİRNE )

2. HAMZA YAKUP ORAN ( BURSA )

3. MUSTAFA YANMAZ ( YALOVA )

3. FIRAT BOZCA ( BALIKESİR )

MİNİK 2

1. RÜSTEM ÖZTÜRK ( BURSA )

2. GÖKDENİZ ALPEROĞLU ( İSTANBUL )

3. İSMET EMİR ( BALIKESİR )

3. HASAN HÜSEYİN ŞAHİN ( BALIKESİR )

MİNİK 1

1. ENES YASİN KALENDER ( ÇORUM )

2. BEDİRHAN ZEKİ DEMİR ( MUĞLA )

3. YUSUF TOSUNCUK ( İSTANBUL )

3. ALİ BAKAN ( DENİZLİ )

EN İYİ PEŞREV

1. ALİ RIZA ÖZKAYALAR ( EDİRNE )

2. CANER YAYKIN ( EDİRNE )

3. TEVFİK GÜLTER ( EDİRNE )

En az 10 karakter gerekli