Kars Hayvan Besiciliği

06.09.2018 - Perşembe 18:58

Kars hayvancılık konusunda oldukça ilerlemiş olan ve bu konuda hizmet veren birçok hayvancıyla dolu olan illerimiz arasında yer almaktadır. Ancak diğer firmalara nazaran verdiğimiz kaliteli hizmetler neticesinde sektörün öncü firmalarından olmayı başarıyoruz.

Büyükbaş hayvan besiciliği ve yetiştiriciliği için tecrübeye ihtiyaç olacaktır. Hayvanların bakımlarının sürekli olarak yapılması, beslenmelerinin sağlanması gibi birçok konuda tecrübeli olunması kaliteli üretimin başlıca şartlarındandır. Uzun yıllardır bu sektörde vermiş olduğumuz hizmetlerle Güneş Hayvancılık olarak sektörde lider firmalar arsında yer almaktayız. Yıllardır bu denli önemli bir yerde olmamızın sebebi vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyetidir.

Büyükbaş Hayvan Satışı

Yıllardır vermiş olduğumuz en önemli hizmetlerden birisi de Türkiye’nin dört bir yanına hayvan sevkiyatını sorunsuz olarak yapmamızdır. Kars hayvan fiyatları ile almış olduğunuz kaliteli hayvanlara nazaran oldukça düşük olacaktır. Sürekli olarak alanında uzman veterinerlerimizin gözetimlerinde bulunan hayvanlarımızın hastalıklara kapılmamaları için gereken bütün önlemler alınmaktadır. Olumsuz durumlarda müdahale edebilecek olan veterinerlerimizin sürekli olarak görevlerinin başında olmaları neticesinde oldukça kaliteli hayvanların yetiştirilmesine de imkan doğmaktadır.

Türkiye’nin dört bir yanından vereceğiniz siparişlerinizi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sorunsuzca gerçekleştirebileceğiz. Verilen siparişlerin karşılanabilmesi için ülke çapında hayvancılık konusunda büyük bir üne kavuşmuş olan Kars hayvan pazarı da hizmetinizde olacaktır. Veterinerlerimizin kontrolleri neticesinde sağlıklı olan hayvanlar pazardan temin edilerek istemiş olduğunuz yer kolaylıkla sevk edilebilecektir.

YORUM YAZ