İhlas Vakfı Aracılığı İle Afrika’ya Bağış Yapmak

04.04.2020 - Cumartesi 15:37

İhlas Vakfı 1975 yılında İstanbul’da kurulmuş ve bugün dünyanın bazı ülkelerine de yardım hizmeti sunan başarılı bir vakıftır. Vakıf tarafından yapılan çalışmalar her geçen gün daha geniş bölgelere ulaşmaktadır. Sizlerin desteği ve bizlerin güven duygusu ve şeffaf çalışma politikası ile birlikte ortaya çok güzel sonuçlar çıkmaktadır.

İhlas Vakfı ülkemizde farklı yardımlaşma çalışmalarının da önünü açmaktadır. Afrika bağış çalışmaları ile bugün dünyanın yardıma en çok muhtacı olan insanlara büyük yardımlar ulaştırılmakta ve bir umut ışığı olunmaktadır. Afrika kurban bağışı ile sizlerden alınan vekaletler ile o bölgelerde kurbanlar kesilmekte ve açlıkla imtihan edilen bu insanlar için çok büyük bir hizmet demektir.

Afrika’ya yapılan bağışlar bunlarla da sınırlı değildir. Bu bölgede susuzluk ta çok büyük bir sorundur. Ve sizlerin su kuyusu bağışı ile en çok susuzluk çeken bölgelerde su kuyuları açılmaktadır.

Kurban Bağışı

Kurban bağışı elbette sadece Afrika ile sınırlı değildir. Kurban bayramı dönemlerinde ülkemizde kullanılmak üzere kurban bağışında bulunabilirsiniz. Vakfımız aracılığı ile kesilen kurbanlar bugün yine vakfımız tarafından inşa edilmiş olan öğrenci yurtlarında, huzurevlerinde ve şefkat evlerinde tüm yıl boyunca kullanılmaktadır. Kimsesiz ve düşkünlere dağıtılmaktadır.

Kurban bağışlarınızın yanı sıra adamış olduğunuz adaklarınız varsa, yılın her döneminde adak bağışı kabul edilmektedir.

İhlas Vakfı yıllardır yapmış olduğu çalışmalar sayesinde insanların güvenini kazanmış durumdadır. Bu güvenle yola çıkarak bugün çok büyük bağışlar almakta ve bu bağışları gerçekten ihtiyaç sahibi olan insanlara ulaştırmaktadır. Sizlerde ramazan bağışı, zekat bağışı, yetim bağışı ve genel bağış kapsamında istediğiniz rakamlarda bağışlar yapmak isterseniz ihlasvakfi.org.tr web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Online olarak tüm bağışlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

 

YORUM YAZ