Farmasi Girişimcisi Olmak Kazançlı Mı?

18.04.2020 - Cumartesi 21:05

Kendinize kazanç sınırı olmadan kendi işinizi yaratabileceğiniz bir iş fırsatına sahip olduğunuzu söylesek? Hemen Farmasi üyelik ile sisteme kaydolabilir ve birbirinden avantajlı girişimci fırsatları ile kendi satış ekibinizi oluşturabilir ve birbirinden avantajlı prim, hediye ve promosyonlara sahip olabilirsiniz.

Farmasi Girişimcisi Kimdir?

Farmasi girişimcisi Farmasi ürünlerini hem kendi ihtiyaçları hem de müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda katalogdan indirimli fiyatlarla satın alan, Farmasi’nin sunduğu kazançlı üyelik imkanlarından, prim ve hediyelerden yararlanan kişilerdir.

Farmasi Girişimcisi Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Farmasi girişimcisi olmak için yapmanız gereken ilk şey öncelikle üyelik için gerekli olan bilgileri girmektir. Aynı zamanda Farmasi üyesi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Bunun dışında kadın ya da erkek olmanız, gelir seviyeniz, mesleğiniz gibi özellikleriniz üyelik açısından hiçbir önem teşkil etmemektedir. Eğer Farmasi üyelik nasıl yapılır diye merak ediyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek Farmasi girişimcisi olabilirsiniz:

  1. Farmasi’nin resmi sitesine gidin.
  2. Üye ol kısmından üyelik sayfasına erişim sağlayın.
  3. Ad-soy ad, T.C. kimlik numarası, doğum tarihiniz, açık adresiniz, cep ve ev telefonu numaranız ve varsa sponsor kodunuzu girin. Sponsor kodunuz yoksa endişelenmeyin sistem sponsor kodu olmayan üyelere otomatik sponsor atamaktadır.
  4. Bilgilerinizi girdikten sonra aşağıda yer alan girişimci kitapçığı, sözleşme, kişisel verilerin kullanılmasıyla ilgili olarak yer alan onay metinlerini okuyarak kabul edin ve üyelik işlemlerinizi tamamlayın.

Bu adımdan sonra dilerseniz online katalog dilerseniz Farmasi tarafından 2 gün içerisinde adresinize gönderilecek katalog ile ihtiyacınız olan ya da müşterilerinizin istediğini ürünleri seçin ve sipariş edin. İhtiyaçlarınız için %30 indirimli sunulan ürünler ile ürünleri ekonomik fiyatlara satın alın ve her üründen %30 kazanç elde etme imkanına sahip olun.

Farmasi Üyeliği Kazançlı Mı?

Pek çok kişi Farmasi kayıt ol aşamasını tamamlayıp birer girişimci olduktan sonra ne kadar kazanacağını merak etmektedir. Girişimci olarak ne kadar kazanacağınız tamamen sizlerin müşteri ağına, sahip olduğunuz alt girişimcilere göre değişim göstermektedir. Zamanla üyeleriniz de satış ve üye miktarını arttıracağı için müdürlüğe kadar yükselebilir ve ciddi oranda artan prim, hediye ve promosyonlar ile bol kazançlı bir gelir kapısına sahip olabilirsiniz.

YORUM YAZ