Epoksi Zemin Uygulaması Avantajlarla Doludur

01.12.2017 - Cuma 09:17

1998 yılından itibaren verdiğimiz kesintisiz Epoksi zemin uygulamaları ile ilgili bilgi almanız için sizlere web sitesi hazırladık. Her bilgiye kolayca ulaşabilmeniz ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabileceğiniz sitemiz günün her saati aktiftir ve mobil iletişim kanalından bizlere ulaşıp merak ettiklerinizi anında sorabilirsiniz. Ankara bölgesinde hizmet veren firmamız bugüne değin yaptığı her çalışmada sektörün öncü isimlerinden biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Müşteri portföyümüzün genişliği ve olumlu geri dönüşler kadar kendimizi her an yenilememiz, teknolojik gelişmeleri takip etmemiz de sizlerin memnuniyetini artırmaktadır. Diğer uygulamalara göre çok daha güçlü ve ekonomik olan Epoksi fiyatları da sitemiz üzerinden kolayca öğrenilebilir.

Uygun Fiyatlara Zeminizi Kaplatın

Ankara Epoksi zemin fiyatı diğerlerine göre çok uygun olduğu için her türlü zemine uygulamak için tercih edebilirsiniz. Evsel alanlar kadar soğuk hava depoları, sağlık ocakları, sınıflar, havaalanları ve endüstriyel alanlarda uygulanan ürünümüz kalitesinden ödün vermen 30 yıla kadar ilk günkü gibi dayanıklılık göstermektedir. Az pürüzlü veya tam pürüzlü zeminlere de uygulanabilir olduğu gibi, eski ya da yeni beton zeminler için de gayet uygundur. Yaya yoğunluğu olan veya araç akışının fazla olduğu alanlarda da gayet rahat şekilde uygulanabilir. Zemine göre kalınlıklar seçilmeli ve uygun kaplama tercih edilmelidir. Bunun için profesyonel ekiplerimizden yardım alabilir ve keşif yaptırabilirsiniz. Her türlü beklentilerinizi karşılayabilecek nitellikte kaliteli ve uygun fiyatlı bir uygulama olduğundan tercih edebilirsiniz.

Hızlı Uygulama, Yüksek Mukavemet

Epoksi zemin kaplama fiyatı konusunda bilgi alabileceğiniz web sitemizde Epoksi çeşitlerini de görebilirsiniz. Her gün, her saat aktif olan sitemizde renk kartelasına bakarak zemininiz için uygun renkleri seçebilir, dilerseniz daha önce yapılmış uygulama örneklerine de bakabilirsiniz. Estetik görünümü ile ilk bakışta sizi cezp edecek olan Epoksi uygulamalarının bakımı çok kolaydır. Temizlik ve hijyen konusunda sıkıntı yaşamayacağınız uygulamalar zemine çok hızlı yapışır ve 30 yıla kadar dayanıklılığını aynı şekilde korur. Farklı kalınlıklarda ve çeşitlerde olan Epoksi ile ilgili merak ettiklerinizi mobil telefonumuzu arayarak da öğrenebilirsiniz. Pürüzlü veya eski zeminlerde de başarılı sonuçlar alınmakta, hem evlerde, hem de ofislerde de tercih edilebilmektedir.

 

 

YORUM YAZ