En İyi Fal Bakan Siteler

22.08.2017 - Salı 12:39

Fal kültürü çok eski zamanlara dayanır. Fal bakmak için bakan kişinin hayal dünyası gelişmiş olmalıdır. Çünkü kahve falı bakarken fincanda kalan kahve telvelerinin aldığı şekillerden yorumlamalar yapılır. Bu şekilleri yorulmayabilmek için öncelikle fal bakan kişinin şekilleri belirli nesnelere benzetebiliyor olması gerekir. Bazı insanlar da daha çok hislerine güvenerek fal bakarlar. Bu tür insanlar şekillerden çok falı açtıkları zaman ne hissediyorlarsa daha çok o yönde yorum yaparlar. Böyle kişilerin 6. hislerinin kuvvetli olduğunu söyleyebiliriz. Peki VipFal Gerçek Fal Baktır ve nasıl yorumlanır diye soracak olursanız bu konuda kısaca özet geçelim.

Öncelikle kahve falı fincan içerisinde kalan telvenin oluşturduğu şekillere göre yorumlanır. Kahve falında sayılar ve harfler önemli bir yer tutar. Genellikle her şekil etrafındaki diğer şekiller ya da sembollerle birlikte yorumlanır. Kahve telvesinin yoğun olması daha çok sıkıntılı ve kötü durumlar anlamını taşır. Daha seyrek telve olan kısımlar ise ferah ve temiz olarak yorumlanır. Bu şekilde bakarsak örneğin herhangi bir sayı, tarih belirtiyor olabilir. Bu sayı etrafı yoğun telveli ise o tarih ya da gün içerisinde sıkıntılı bir durum yaşanacağı şeklinde yorumlanabilir. VipFal Gerçek Fal Baktır içerisinde hayvan, insan, bitki şekilleri belirebilir. Bunların her birinin farklı bir anlamı vardır.

https://www.vipfal.com adresimizde bütün bu nesnelerin ayrı ayrı ne anlama geldiklerini ve nasıl yorumlanabileceklerini öğrenebilirsiniz. Örneğin kahve falınızda çıkan yılan şekli bir düşmanınız olduğuna, hakkınızda dönen dedikodulara, dost görünümlü düşmana gibi birçok anlama gelebilir. Ya da köpek gördüğünüzde etrafı da temiz ise bir dostunuz ile ilgili durumdan söz edilebilir. Fakat saldırgan bir köpek görünüşü bir arkadaşınızla kavga edeceğiniz anlamına gelebilir. İşte fal nasıl bakılır diye merak edenler, bu yorumlar yapan kişinin bakış açısı ve yorum gücüne göre değişir.

Vip Fal adresimizde fal ile ilgili diğer bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda isim analizleri, rüya tabirleri gibi diğer konularda da yardım ve bilgi alabileceğiniz kategorilerimiz mevcuttur. Sitemizde vip özel fal baktırabilirsiniz. Fal baktırmak dışında kendi falınızı yorumlayabilmek için nasıl fal bakabileceğinizin detaylarını öğrenebilirsiniz. Site size bütün bu fırsatları sunan en güvenilir vip fal sitesidir.

 

 

YORUM YAZ