Diyarbakırlı Fuat Akdağ 25 Yıl Sonra Yürüdü

22.05.2017 - Pazartesi 19:08

Diyarbakır’da karıştığı silahlı kavga sonrasında yaralanan ve yürüme yetisini kaybeden Fuat Akdağ fizik tedavi merkezinde uzun yıllar boyunca yaptığı egzersiz ve esneme hareketleri sonrasında yürümeye başladı.

52 yaşında olan Fuat Akdağ 25 yıl boyunca temel ihtiyaçlarını bile karşılamakta çok zorlanıyor. Uzun yıllar hayata küs bir şekilde yaşamaya devam eden ve bu süreç içerisinde hiçbir tedaviden karşılık alamayan Akdağ son olarak fizik tedavi ile şansını demek istedi. 10 ay boyunca fizik tedaviye gittikten sonra ve gösterdiği büyük çabayla birlikte Akdağ 25 yıl sonra yeniden yürümeye başladı. Fizyoterapistin gösterdiği her hareketi harfiyen uygulan ve esneme hareketlerini başarıyla yerine getiren Akdağ şimdi yürümenin mutluluğunu yaşıyor. Şimdi yeniden hayata tutunan Fuat Akdağ aralıksız olarak tedavilerine devam ediyor.

Tedavinin sonuç vermesiyle birlikte yeniden hayata tutundu. Akdağ yaptığı açıklamada “ Benim için bir mucize 25 yıl boşu boşuna sakat kalmışım. Düzelebilecek imkanım varmış. Allah kimseyi yerde koymasın” ifadelerini kullandı.

 

YORUM YAZ