Deri Boyası Ürünleri | www.deriboyalari.com

16.05.2018 - Çarşamba 22:02

Deri üretiminde yaşanan gelişmelere paralel olarak da deri bakım ürünleri de çeşitlenmeye başladı. Deri boyası da bunlardan biri. Küçük yüzeylerden koltuk gibi daha büyük alanların boyanmasına imkan sağlayan boyaları deri boyası fiyatları olarak araştırabilirsiniz.

Deri Boyası Ürünleri

Hayvanlardan elde edilen ve tekstil sektörünün her alanında kullanılan deri, günümüzde çeşitli renklere bürünmüş durumda. Dana, kuzu, yılan gibi hakiki derilerin yanında, suni deri de bir başka alternatif olarak sunulur. Suni deri, deri görünümlüdür ancak sentetik bir üründür. Hakiki deri ise ham derinin işlenmesi sonrası kullanılabilir hale getirilir. Derinin üretim şekline göre farklı seçenekleri de ortaya çıkar. Süet ve nubuk ise bu ürünlerdir. Deriye göre daha yumuşak dokuludurlar. Bütün hakiki deri ürünleri hassas ürünlerdir. Yağmur, kar, güneş gibi dış etkenlerden dolayı yapıları kolayca bozulur. Darbe ya da sürtünme sırasında ise hemen zarar görürler. Korunmaları ve bakımlarının yapılması şarttır.

Deri Boyası Seçenekleri

Moda ve tasarım sektörünün gelişmesi derinin de farklı alanlara farklı renklerde giriş yapmasını sağlamıştır. Yıllarca insanların kendilerini dış etkilerden korumak için kullandıkları deri, tasarımlarla birlikte daha göz alıcı hale geldi. Ayakkabıdan monta, çantadan elbiseye kadar çeşitli ürünlerin üretiminde kullanılan deri, maviden kırmızıya, pembeden yeşile kadar geniş bir renk skalasına sahip oldu. Deri üretiminde yaşanan bu gelişmelere paralel olarak da deri bakım ürünleri de çeşitlenmeye başladı. Deri boyası da bunlardan biri. Küçük yüzeylerden koltuk gibi daha büyük alanların boyanmasına imkan sağlayan boyalarda renklendi.

Deri Boyası Fiyatları

Deri boyası fiyatları boyanın gramajına ve markasına göre değişir. Farklı fiyatlarda, farklı markalarda ürün bulmak mümkündür. Deri boyaları özel ürünlerdir. Boya dışında deri bakımını sağlayan alternatif ürünler de kullanılan derinin uzun ömürlü olmasını sağlar. Bakım için cila, renk değiştirici, hata gideren rötuş ürünleri kullanılır. Deri boyaları renklerine göre farklılık gösterir. Bir derinin dokusunun bozulmaması için kendi renginde bir boya ile boyanması gerekir. Suni deri ve hakiki deri boyaları da farklılık gösterir. Bazı boyalar hem suni hem de hakiki derilerde kullanılabilir. Büyük deri parçalarını boyamak, işlenişleri sırasında üzerlerinde oluşan çalışma izlerini gidermek içinde farklı ürünler vardır. Bunlar doğruda üreticiye yönelik ürünler sınıfındadır.

Deri Boyası Alışveriş Sitesi www.deriboyalari.com

www.deriboyalari.com deri boyası ve bakım ürünleri satışı konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunar. Deri malzemelerin daha uzun ömürlü olması için üretilen bakım ürünlerinin kullanılması şarttır. Deri kullanıldığı zaman güzel görünür ancak aşınmaya başladıktan sonra bütün bu güzelliği ortadan kalkar. İşte tam bu noktada bakım yapılması, derinin eski görüntüsünü yerine getirir. Deri ayakkabı, deri mont, deri çanta boyaları ile uzun süre derinin renginin korunabilir. Ürün çeşitliliği sadece deri değil deriden elde edilen süet ve nubuk boyalarıyla bakım ürünlerini de içerir. Ayrıca deri ve deri alt mamullerinde oluşan çiziklerin kamufle edilmesini sağlayan ürünler de vardır. Deri boyaları son kullanıcıya hizmet edebileceği gibi üreticiler tarafından da satın alınabilir.

YORUM YAZ