Daha Güzel Görünmek İçin

10.10.2017 - Salı 13:30

Birçok insan güzel görünmek ister. Bunun içinde vücudunun bazı bölgelerini beğenmeyebilir ve bu bölgelerde bazı değişiklikler isteyebilir. Bu anlamda burun estetiği ön plandadır. Burun, yüzün en ortasında olup, yüzün güzel görünmesinde de önemli bir yere sahiptir. Bazı burunlar dış görünümü kadar iç bölümünde de sorunlar olabilir. Kemik eğriliği, burun eti gibi sebepler yüzünden rahat nefes alamayan, uyurken horlayan bireyler bu sorunlarını hallederken burunlarının daha güzel görünmesi için estetikte yaptırırlar. Sağlık hayattaki en önemli şey olduğu için her türlü müdahaleyi uzman kişi ve kuruma yaptırmak gerekir ve bu işin doğru adresi de dorahospital'dır.

Diş

Dişler düzenli bakım ister. Düzenli fırçalanmadığında ya da dikkat edilmediğinde dişler zarar görür. Bu zarar diş kayıplarına kadar gidebilir. Eğer diş kaybı yaşanırsa daha güzel bir görünüm için implant yaptırılmalıdır.

Saç

Saçların gür olması birçok insanın en büyük arzusudur. Fakat genetik faktörler, bazı rahatsızlıklardan dolayı saçlar dökülebilir. Güzel ve güzel saçlara fue saç ekimi sayesinde dorahaspital'da kavuşulabilir.

www.dorahospital.com

YORUM YAZ