Bir Hayırlı Olsun Da Namık Ziya Mescioğlu'ndan

05.10.2017 - Perşembe 11:16

 

            Namık Ziya Mescioğlu, genel başkanı olduğu İnşaat Müteahhitleri ve Sanayici ve İşadamları Derneği adına yürüttüğü iletişim çalışmaları kapsamında, Nilüfer Belediyesi'nin yeni başkanı Mustafa Bozbey'i makamında ziyaret etti. Hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra, sektörün sıkıntılarından genel olarak bahseden Başkan, Nilüfer ilçe sınırları içerisinde yaşanan sektörel sorunlara da değindi.

Başkan, yeni belediye anlayışının gerekliğinden dem vurarak, İMSİAD üye firmalarının beklentilerini de aktardı. Sektörel büyümenin hız kazanması için gereken her türlü yardımın yapılacağı sözünü Sayın Belediye Başkanından alan Sayın Mescioğlu, üye firmaların da uyumlu çalışmaları konusunda söz verdi.

Dernek çalışmaları ile Nilüfer Belediyesi inşaat çalışmalarında paralellik sağlayacak bu görüşme, üye firmalar arasında umut verici bir haber olarak algılandı. Hızla gelişmekte olan belediyenin, müteahhitlerin de katkısı ile düzenli ve sürdürülebilir bir çevreye kavuşması bekleniyor. İmara açılan alanlar, belediyenin de katkısı ile ekonomik seçenekler sunan yatırım projelerine kavuşacak gibi görünüyor.

İMSİAD adına yürüttüğü başarılı iletişim çalışmaları ile takdir toplayan Başkan, hız kesmeden diğer ilçe başkanları ile de benzer görüşmeler yapmak, aynı sonuçları almak amacında olduğunu belirtti.

 

 

 

YORUM YAZ