Antalya Elektronik Sigara

30.12.2017 - Cumartesi 12:43

 

Sigara günümüzdeki en çok görülen bağımlılıklardan biridir. İçindeki zararlı maddelere rağmen içen kişi sayısının azalmaması farklı açılardan ele alınabilir.  Ancak bırakmak isteyenlerin sayısı da epey fazladır. Yani gerçek sigara kullanmak yalancı bir mutluluk verir ve sizi sanki bir sorunu çözüyormuş hissine kaptırır. Birçok kişi sigaranın zararını bilerek devam eder, çünkü sanki bir sorunun çözüldüğünü düşünmek ister. Oysa sorun devam eder, aksine fiziksel zarar da eklenerek daha çok probleme yol açmaktadır. Bu noktada farklı çözüm yolları aranmıştır ve elektronik sigara da bunlardan biridir.  Elektronik sigara Antalya satış firmamızdan birçok farklı elektronik sigara çeşidini bulabilirsiniz. Bağımlılık sürecinizde kriz dönemleri yaşadığınızda bu üründen faydalanabilirsiniz.

Elektronik Sigara Nasıl Çalışır

Elektronik sigaralar normal sigaralardan farklı şekilde çalışır. İçeriğinde bir sıvı bulunur ve bu sıvıda zararsız saf nikotin vardır. Atomizer sayesinde sıvı ısınır, ağızlık bölümünden içe çekilince de duman çıkar ve gerçekten sigara içiyor gibi his verir. Ancak duman bölümü kapalı alanda bile içilse etrafa zarar vermez.  Yani tiryakiliği azaltmaya yönelik iyi bir çözüm olabilir.  Ancak normal sigaranın yerini tamamen elektronik sigaraya bırakmamak gerekir. Yani tüm gün ağzınızdan elektronik sigara düşmezse yine zararlı olabilir. Sonuçta hazırlanan sıvı da bir nevi yapay maddelerden hazırlanmaktadır.  Elektronik sigarada ayrıca enerji sağlayan şarj bölümü de vardır. Zaten atomizer de ısıtıcı gücünü buradan alır.  Aromalı koku yayılması mümkündür. Yani elektronik sigara içerken genelde aromalı koku salgılanır.

Elektronik Sigara Bağımlılıktan Kurtarır mı?

Sigara bağımlılığınızı bırakmaya çalışıyorsanız ve bazen kriz dayanılamayacak kadar kötü oluyorsa arada bir içerek zararsız süreci atlatmak için elektronik sigaralar faydalı ürünlerdir. Ancak kontrollü almak gerekir. Yani zarar vermiyor diye durmadan elektronik sigara içerseniz normal sigaraya dönmeniz de an meselesi olacaktır. Çünkü içme alışkanlığı yine devam eder. Kendinizi kandırmamak ve gerçekten bırakmak için elektronik sigarayı da sınırlı kullanmak gerekir. Antalya elektronik sigara firmamızdan kapsamlı çeşitlere bakabilir ve kendi bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Farklı teknik özellikleri olan bu ürünleri kolay ve hızlı şekilde temin edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

YORUM YAZ