Tulumba Lokma Tatlı Makinası

20.03.2019 - Çarşamba 21:27

Lokma Tatlı Makinesi Kullanımı

Şerbet tatlı denince akla gelenlerden biri de lokma tatlısıdır. Yılın her ayında sevilerek tüketilen ve özellikle Ramazan aylarında hemen her sofrada kendisine yer bulan tatlıların lezzeti damaklarda uzun süre kalır. Sadece evlerde değil, pek çok cafe ve restoranda da yaygın şekilde yapılan ve müşterilere sunulan tatlıyı hazırlamak için lokma makinaları kullanılır. Lokma tatlısını daha seri, daha kolay, el değmeden, hijyenik olarak üretmek için geliştirilmiş bir makinedir. Piston bir hareketinde 4 adet lokma tatlısı yapılır.
Lokma makinesi 1 dakikada 250 adet lokma tatlısı dökme kapasitesine sahiptir. Ortalama günde 1 ton tatlı dökülebilir. Lokma tatlısının büyüklüğü ve küçüklüğünü ayarlama imkanı vardır.
Ayrıca çıkış ağzına takılacak başka bir aparatla İzmir lokması da yapılabilir. Pişirme tezgahı bir pişirme iki adet şerbet ve dinlendirme küveti olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
Makinenin kullanımı son derece kolay ve pratiktir.

Lokma Dökme Makinası

Lokma tezgahı yerine sadece ayak üzerine yerleştirilen tekerlekleri sayesinde, hareket edebilen üstü dönerli seyyar çalışabilen sistemdir.

Lokma Makinası Teknik Özellikleri

Lokma tatlısının küçüklük ya da büyüklüğü makine üzerinden ayarlanabilir.
Makinede kullanılan malzeme 304 krom nikelden yapılmaktadır.
Pişirme Üniteleri isteğe göre elektrik ya da LPG'li olarak üretilebilmektedir.

Tulumba Makinası Modelleri

Tulumba Makinesi sayesinde hızlıca ve çok sayıda tulumbayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Günümüzde pastanelerde, tatlıcılarda yada lokantalar gibi yerlerde sıklıkla kullanılan bu cihaz tulumba yapımını en hızlı en pratik hale indirmektedir. Web sitemiz üzerinden birok çeşit tulumba makinası ve tezgahı mevcuttur..

Tulumba makinesi fiyatları genelde kapasitesine göre değişmektedir. Bizde bulunan tüm tulumba yapım cihazlarını en ucuza sizlere sunduğumuzu ve başka hiç bir yerde bu fiyatları bulamayacağınızdan emin olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.

Tulumba Lokma Tatlı Makinesi fiyatları ve özellikleri için www.tulumbamakinesi.com sayfamızda bulabilirsiniz.

YORUM YAZ