Smoant Pasito ve Smok Nord E-Sigara

30.09.2019 - Pazartesi 12:16

Gelişmiş özellikleri ve kullanım kolaylığı ile yeni nesil elektronik sigaralar arasında ki Smoant pasito gerçek sigara içimine yakın ideal seçenekleri ile dikkat çekiyor. Tasarım açısından hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden bu ürün gerekli buhar üretimi için nefesle çalışıyor. Şarjı uzun süre giden, akıtma ve sızdırma yapmayan, harika tasarımlı ve sarılabilir pod sistemi ile e-sigaraya yenilik getiren bu ürün 3 tip yenilikçi değiştirilebilir kartuş tipi coil ile kullanılıyor. Ayarlanabilir seviyeli ve siyah, bronz mavi, kırmızı, siyah metal renklere sahip bu e-sigara standart paket içeriği ile gerçek sigarayı bırakmak isteyenlerin imdadına yetişiyor.

E-sigara kullanmak isteyen ve bambaşka bir soluk arayanlar için üretilmiş olan bir diğer ürün Smok nord ise gelişmiş bir sürüm ile karşımıza çıkıyor. Dahili batarya ile güçlendirilmiş ve yedek pod kartuşları ile mükemmel bir deneyim sunan bu elektronik sigara buhar üretmek için büyük kolaylık sağlıyor. Kalın kiti, ağızlığı ve elde rahat tutmak için geliştirilen tasarımı sayesinde ergonomik bir sigara olan bu ürün farklı renk seçenekleri ile sunuluyor.

Smok nord için tasarlanmış olan Smok nord coil paketi ise çift coil yapısı ve 5 adet başlığı ile podmodturk.com’da elektronik sigara kullanıcıları için yer alıyor. Yüksek sıcaklığa dayanıklı ve maksimum 25W ciğer çekimine sahip bu ürün elektronik sigaraya takılarak kullanılıyor. Siz de elektronik sigara ve diğer aksesuarları için bu siteye giriş yapabilir, e-sigara hakkında bilgi alabilirsiniz.

YORUM YAZ