Sağlıklı, Pürüzsüz Bir Cilt Güzelliğin Kuralı

23.10.2019 - Çarşamba 18:47

Sağlıklı bir cilde sahip olmak istiyorsanız mutlaka dikkat etmeniz gereken bir takım kurallar vardır. Özellikle de cildiniz sorunluysa ve bakmakta sorun yaşıyorsanız o zaman Elar kozmetik olarak aşağıda bahsetmiş olduğumuz bilgilerden birkaç tanesini eksik yapıyorsunuz demektir.

Yatmadan Önce Yüz Yıkamak

Genelde bayanlar gündüz makyaj yaptıklarında yoğun bir zaman geçirmiş iseler bu durumda akşam yatarken yüzlerini yıkamazlar. Bu da cildinizin yıpranmasına neden olacak bir durumdur. Gündüz cildiniz üzerinde toplanan kir ve tozlar gece siz yatarken cildinizin gözeneklerine yerleşeceğinden dolayı cildinizin kurumasına neden olacaktır. Bunun için her gün yatmadan önce mutlaka yüzünüzü yıkamalı varsa makyajınız zaman kaybetmeden çıkarmalısınız.

Farklı cilt tiplerine uygun olacak şekilde üretilmiş olan LR Zeitgard ürününü düzenli kullanmanız halinde kırışıklıkların çok hızlı bir şekilde ortadan kaybolduğunu görebilirsiniz. LR siparişlerinizi internet üzerinde vererek her ürüne hızlı sahip olabiliriniz.

Yastık Kılıfınızı Sık Sık Değiştirin

Genelde bu atlanan bir konudur ancak yastıklarınızın kılıfları üzerinde mikropları barındıracaktır. Siz her yastığa yüzünüzü koyduğunuz zaman böyle bir tehditle karşı karşıya kalırsınız dolayısıyla yastık kılıflarınızı sık sık değiştirmek bunun önlenmesi için yeterli olacaktır.

Yüzünüzde kalıntı bırakmayın

Yüzdeki makyajın işiniz bittikten sonra hemen çıkarılması gerektiğini söyledik. Bunu yaparken eğer ki doğru ürün kullanmıyorsanız bu durumda yüzünüzde kalıntılar kalabilir. LR ürünleri ise yüzünüzde kalıntı bırakmayacak özelliğe sahiptir ve gözeneklerinizin sürekli olarak açık kalmasını sağlayacaktır.

Hassas Davranın

Cilt çok hassastır onun içinde yüzünüzde siyah noktalar ya da sivilceler varsa onlarla oynamaktan vazgeçmelisiniz. Bu size fayda sağlamayacağı gibi cildinize de zarar verecektir. LR üyelik işlemini oluşturduktan sonra vereceğiniz bakım ürünleriyle birlikte cildinizi sivilcelerden ve aknelerden de uzaklaştırabilirsiniz.

YORUM YAZ