Piyasanın Öncüleri için Led Ekran Reklam

12.03.2019 - Salı 20:38

Led Ekran

led ekran

Piyasanın Öncüleri için Led Ekran Reklam

Büyük şehirlerin sokaklarında reklam vermek ve bilgi iletmek için LED ekranların kullanımı her yıl katlanarak artmaktadır. Caddelerin reklam panoları, ilan panoları ve tabelalar ile aşırı dolması döneminde reklamcılar, yaya ve ulaşım trafiğine yönelik ürünlerine mümkün olduğunca fazla dikkat çekmek, teklif çeşitliliği arasında öne çıkmanın bir yolunu aramaktadır.

Bu nedenle dinamik ve parlak LED ekranlara olan talep çok artmıştır. Bu reklamcılık formatının etkileyiciliği, birçok çalışmanın gösterdiği gibi çok daha yüksektir. Ayrıca ekran yönetiminin basitliği, ekipman sahiplerini ek maliyetlerden kurtarmaktadır.

Şu anda, dış mekan video ekranlarıyla donatılmayan alışveriş merkezleri ve spor kompleksleri, zamana ayak uydurabilen rakiplerin önünde gözle görülür biçimde kaybetmektedir. LED ekranın mal sahibine sağladığı faydaları hafife almak zordur.

Led Edilediğiniz Gibi Düzenleme İmkanı

Bu ekipmanın kullanımı için bir LED ekran yazılımı da sunmaktayız. LED ekran uzaktan yönetim yazılımı adından da anlaşılacağı üzere uzaktan yönetmeyi sağlamaktadır. Bu şekilde görüntünün ekrana nasıl yansıyacağını ayarlamak mümkündür.

Görüntüleri ekrana sığdırmak mı yoksa görüntünün belli bir noktasını temel almak mı? Gusto LED Ekran ile bu seçim tamamen size kalmış. Bununla da sınırlı kalmıyoruz. LED ekran yazılımı sayesinde ekran parlaklığı, görüntü canlılığı, renk doygunluğu gibi ayarları da düzenlemek mümkündür. Yani dışarıdan baktığınızda soluk bulduğunuz bir görüntü için LED ekran uzaktan yönetim yazılımı kullanarak canlılığı istediğiniz seviyelere getirebilirsiniz.

Bunun gibi birçok diğer ayarlamayı yapmak için tek yapmanız gereken bilgisayar başına oturmaktır. Klasik ilanlar ve reklamlar kullanırken süresi biten bir ilanı kaldırmanız ve artıklarını temizlemeniz gerekir. Oysa LED ekran reklam değişimi için sadece birkaç tuş gerektirir.

Öncülerden Biri Olmanızı Sağlayan Led Ekran

Dış mekan LED ekran, yaygın olarak reklamcılıkta kullanılan en prestijli, etkili, ümit verici ve ileri teknoloji reklam medyasıdır. En geniş kapsamlı reklam bilgisini göstermenizi sağlar: videolar, slaytlar, animasyonlar, metin bilgileri vb. Bunların hepsini dinamik, parlak ve tam renkli gösterir!

Araştırma verilerine göre dış mekana ve sahneye ait LED ekranlar, görüş alanını oluşturan insanların % 95'inden fazlasının dikkat çekiyor. Çünkü gözler refleks olarak hareket unsurları üzerinde durur. Bu, hedef kitlenizin erişimini en üst seviyeye çıkarmanıza ve reklamı yapılan ürünün satışlarını önemli ölçüde artırmanıza olanak sağlar. Benzer sonuçları geleneksel reklam malzemeleri kullanırken mümkün değildir.

Dış reklamcılık için kullanılan LED ekran, fiyatı diğer reklam medyasından daha yüksektir. Ancak buna rağmen analogları karşısında açık ara ön planda olan bu cihaz reklamcılığın kalitesini ve etkinliğini sağlar. Çeşitli tahminlere göre, şimdi LED reklamcılığına yoğun bir şekilde yatırım yapabilenler, 3x6 m reklam panolarında reklam veren şirketleri yavaş yavaş pazardan çıkaracaktır.

http://gustoledekran.com/totem-led-ekran

YORUM YAZ