Evi veya Ofisi Yenileyelim mi?

06.01.2019 - Pazar 01:41

Evinizin yada işyerinizin bakıma ihtiyacı olduğunda  işin uzmanı kişiler ararsınız.  İyi bir kalebodur fayans ustası bulmak ne kadar da zordur biliyorsunuz. Peki, İstabul’da iyi bir  kalebodur fayans ustası bulma şansınız var mı?  Elbette, var.

Öncelikle kalebodur ve fayansın anlamalarına bakalım. Fayans ve kalebodur uzmanlığını biraz öğrenelim.  Bu şekilde konuştuğunuz  kalebodur fayans ustasının ne kadar işinin  ehli olduğunu anlama şansımız olabilir.

Kalebodur balkon, teras gibi ıslak zeminlerde döşeme duvarlarını kaplayıp süslemek için kullanılan seramik karodur.  Fayans ise bir yüzü sırlı ve diğer yüzü  türlü desenlerle bezenmiş ve pişmiş balçıktan levhalara denir.

Yani kalebodur  yer döşemesi  ve fayans genellikle duvar döşemesidir.  Ve seçeceğiniz usta  rengi solmayacak ve maliyeti uygun bir düzenleme için gerekli olan hizmeti  verecek yetkinliğe sahip olmalıdır.

İstanbul’da  Kalebodur ve Fayans Döşeme Konusunda Uzman

Eskiden her mahalledeki ayakkabı tamiratı yapan ustayı, tesisat ustasını yada fayans ve kalebodur ustasını  ezbere bilirdik. İstanbul kontrolsüz olarak o kadar büyüdü ki;  şimdi maalesef,o eski işinin ehli  kişileri arıyoruz.  Artık internetten yada tanıdıklarımız vasıtası ile;  örneğin  İstanbul’daki kalebodur ve fayans ustalarına ulaşıyoruz.

İstanbul’daki kalebodur ve fayans ustasına ulaştığınızda ilk defa iş yaptıracaksanız referans görmek istersiniz.  Ve referanslara istinaden doğru adrese ulaşırsınız.

İstanbul gibi  bir şehirde uzman kalebodur ve fayans uzmanı bulmak imkansız değil. Her işin ehli olduğu gibi  bu işinde ehli  var.  Ve doğru adreste mutlaka az maliyetle çok iyi çıkarılabileceğini göreceksiniz.

YORUM YAZ