AK Parti Yeni Mahalle’ye Güçlü Bir Aday Çıkardı

19.10.2018 - Cuma 18:16

Belediyecilik açısından son dönemlerde pek çok isim AK Parti ile kendisini ön plana çıkarmayı başardı. Özellikle de Zafer Eroğlu ismi, en az Ankara Büyükşehir Belediyesi kadar ses getirecek bir adaylık hamlesi yaptı ve AKP’nin Yeni Mahalle Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını koyduğunu açıkladı.

‘’Vakit Yeni Mahalle Vakti’’ sloganıyla Mart 2019’daki yerel seçimler için adaylığını koyan Eroğlu, Yeni Mahalle’yi çok daha yenilikçi bir yapıya taşıma ve Ankara’nın gözbebeği semtlerinden birisine dönüştürme amacı taşıyor. 22 senelik siyasi geçmişi ve aldığı eğitimlerle oldukça donanımlı bir yapıya da sahip olan Eroğlu, AKP üst yönetiminin de en fazla takip edip desteklediği isimlerin başında geliyor.

Kariyerini siyaset bilimi ve iktisat bilimleri üzerinde almış olduğu lisans eğitimleriyle şekillendiren Zafer Eroğlu, 22 sene boyunca da sanayi ve siyasi anlamda özgün hamlelerle ilerlemekte. Evli ve iki çocuk babası olan Eroğlu, toplumun içerisinden gelen bir isim olduğu içim Yeni Mahalle aileleri ve halkının neye ihtiyaç duyduğunu çok iyi biliyor ve adımlarını da o yönde atacağını her fırsatta dile getiriyor

Halkın refah ve huzuru için önceliğin halk ile empati kurulması olduğunu dile getiren Zafer Eroğlu, ekibiyle birlikte çıkacağı bu yolda Yeni Mahalle Belediye Başkanlığı için desteklerinizi esirgememenizi rica ediyor.

Yeni Mahalle’nin yeniliği için Zafer Eroğlu!

YORUM YAZ