DÜNYA AYDINLI MEHMET HOCAYI KONUŞUYOR

DÜNYA AYDINLI MEHMET HOCAYI KONUŞUYOR

Birdenbire meydana gelen yangınlar, yer değiştiren eşyalar, sebebi bilinemeyen rahatsızlıklar ve dilden dola dolaşan birçok garip vaka… Çoğu zaman duyduğumuz bu tür gizemli olaylar, kimilerimiz için bir korku filmi senaryosu veya bir korku hikâyesinden ibaret. Oysa bazıları için bu korku dolu durumlar maalesef ki gerçek yaşamın ta kendisi.

Yaşanan korku dolu durumlarla hayatı kâbusa dönen insanlar kendilerine bir çare ve açıklama bulabilmek için bir uzman arayışına giriyor, akıllara takılan sorulara cevap arıyor. İşte böyle tuhaf olaylarla getirdiği çözümlerle bilinen Aydınlı Mehmet Hoca, son zamanlarda dünyada ve sosyal medyada adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Gaziantep’te Bir Evde Meydana Gelen Paranormal Olaylar

Ülkemizde rastlanan gizemli olaylardan biri Gaziantep’te meydana geldi. Küçük bir çocuğu olan ailenin evinde sebebi anlaşılamayan yangınlar çıkıp durmaktaydı. Ev halkı ve çevredeki komşular olup bitenlerle ilgili endişe duyuyor, ancak hiçbir uzmandan tatmin edici bir cevap alamıyordu.

Evdeki çocuğun yangınları başlattığı düşünüldü, ancak çocuk yanlarında hiçbir şey yapmadan dururken bile yangınlar çıkmaya devam etti. Telaşlı aile en sonunda Aydınlı Mehmet Hoca olarak bilinen Mehmet Pala’yla irtibata geçti. Mehmet Hoca evi inceledi ve aile bireyleriyle görüştü.

Ve sonunda gerçek anlaşıldı: Büyü…

Gizemli Olaylar Bununla Kalmıyor

Gaziantep’teki ailenin İfrit büyüsüne maruz kaldığını tespit eden Mehmet Hoca, ülkemizde meydana gelen birçok vakaya da şahit olmakta ve yaşamı kâbusa dönen birçok kimseye yardım etmektedir.

Sebepsiz yangınlar vakasıyla tanınan Mehmet Hoca, günümüzde dünyanın farklı yerlerinde yaşayan insanlardan yardım talebi alıyor. Aydın, Denizli, Mardin ve Bodrum’da yer alan şubeleriyle ilmini yaymaya çalışan hocanın ülkemizde şahit olduğu pek çok garip vaka bulunuyor.

Aydınlı Mehmet Hocanın çözüm getirdiği onlarca vakadan en ilginç olanlardan biriyse Manisa’da meydana geldi. Yaşadığı olaylardan dolayı sürekli taşınmak zorunda kalan bir ailenin yaşadığı korkunç olay, evde bulunan eşyaların sürekli yer değiştirmesi ve kesici aletlerin çeşitli yerlerde saplanmış halde görülmesiydi.

Havas adı verilen gizemli bir ilim konusunda uzmanlaşmış olan hocanın yaptığı incelemelerde ailenin İfrit musallatıyla karşılaştığını tespit edildi. Evdeki enerji ölçümlerinin sürekli tutarsız sonuçlar vermesi evde aileden başka varlıkların bu tür olaylara neden olduğunun göstergesiydi.

Gizemli Olaylarla Mücadelede Pek Bilinmeyen İlimler

Parapsikoloji, Biyoenerji ve Havas adı verilen ve bugün hala bilim dünyasında tartışılan vakalara çözüm sunan bu ilimlerle ilgili uzmanlığı olan Mehmet Hoca, aynı zamanda fitoterapi konusunda da uzman. Ülkemizde ve dünyada yoğun ilgi gören hocanın sahip olduğu yetenekler, yalnızca gizemli olayları değil. Hocanın uyguladığı yöntemler sebebi belli olmayan rahatsızlıkları da ortadan kaldırmak için kullanılıyor. Kökeni psikolojik olan bazı rahatsızlıklar özel çalışma yöntemleriyle ortadan kaldırılıyor.

Kısacası, Mehmet Hocanın sunduğu çözümler, en az çözüm getirdiği gizemli olaylar kadar büyük bir merak konusu olmaya devam edecek gibi görünüyor.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram beğeni hilesi