Biorezonans

Biorezonans

Biorezonans enerjiyi hastalıkların tedavisinde kullanan yöntemdir. Biyofiziksel bir yöntem olduğu için ilaç kullanımı asla olmamaktadır. Elektromanyetik frekanslarla tedavi uygulanmaktadır. Hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Vücut için zararlı elektromanyetik frekanslar cihaz tarafından ile ters çevrilir ve kişiye gönderilmektedir. Birbirinin tam olarak zıt 2 manyetik alan karşılaşınca tepkisizleşir. Bu şekilde bakterilerin, virüslerin, parazitlerin, ağır metallerin vb. tüm zararlı etmenlerin zararlar vücuttan atılmış olmaktadır. Buna ilaveten insan vücuduna ait tükürük, idrar gibi sıvılarda bulunan sağlıklı frekanslar pekiştirilerek aynı kişiye tekrar aktarılmaktadır. Böylelikle bağışıklık sistemi desteklenmektedir. Bu da ilaçsız, ağrısız ve kalıcı olarak iyileşme sağlamaktadır.

Biorezonans günümüzde oldukça denenen yöntemlerden biri haline gelmiştir. Tüm dünyada ilgi uyandıran ve deneyen birçok kişi tarafından başarısı onaylanan sistem son yıllarda ülkemizde de ilgi ile karşılanmış durumdadır.

Biorezonans Faydaları

Ülkemizde bu tedavi yöntemi yeni yeni tanınmaya başlasa da batıda uzun bir geçmişi bulunmaktadır. Sağladığı en büyük fayda acısız, ameliyatsız ve risksiz tedavi sağlamaktır. Biorezonans hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri ve tedavi için iletişimi http://www.ilkebiorezonans.com internet sitemiz üzerinden sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram beğeni hilesi