Beşiktaş Kurye Firmaları

Beşiktaş Kurye Firmaları

Beşiktaş kurye firması bulmak için https://kuryele.com/  sitesinden destek alabilirsiniz. Sitemiz İstanbul ilinde aktif hizmet veren site bütün kurye firmaları ile kurye ihtiyacı olan kişileri buluşturmayı hedeflemektedir. Gönderilerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde uygun fiyata taşımak için sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz. Sitemize üye olmak için google, facebook hesabınızın olması yeterlidir. Eposta hesabınızla da kısa sürede üye olabilirsiniz.

Beşiktaş kurye firmasına üye olduktan sonra sistem üzerinden günlük olarak kurye hizmeti veren firmaların listesine ulaşabilirsiniz. Kurye hizmetleri her sabah 8.30 ile 18.00 arasında verilmektedir. Bu süre zarfında aktif olan kuryelere ulaşabilir uygun fiyata gönderinizi taşıtabilirsiniz. Sadece İstanbul ili içinde hizmet veren sitede günlük kurye ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

Beşiktaş’dan en uygun fiyata kurye gönder-al!

 

Beşiktaş kurye firması fiyat tarifesi gönderi hızına göre değişiklik gösterir. Hızlı gönderi talebinde bulunursanız sadece sizin paketiniz kurye tarafından taşınır. Motorlu kuryenin 3-4 saat içinde taşıdığı gönderileriniz 1 saat içinde teslim edilebilir. Ücretler hesaplanırken merkezler baz alınarak hesaplama yapılır. Merkeze uzak bölgeler için fazladan ücret alınabilir. Sitem üzerinden kurye siparişlerinizi 3 dakika içinde iptal edebilirsiniz. Kurye yola çıktığında iptal etmeniz durumunda 10 lira kesinti ile iptali yapabilirsiniz. Kurye ödemelerini sistem üzerinden güvenli bir biçimde kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kredi kartları 3D güvenlik sistemi ile ödeme alınır. Telefonunuza gelen güvenliklik şifresi ile ödemeleriniz gerçekleşir. İyico ödeme sistemi tarafından tüm bilgileriniz şifrelenerek saklanır. Bu yüzden son derece güvenilir bir sistemdir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram beğeni hilesi