Assos Otel Eşsiz Bir Plaj Deneyimi Sunuyor

Assos Otel Eşsiz Bir Plaj Deneyimi Sunuyor

Yaz aylarının geldiği şu günlerde otel arayışında olan birçok kişi bulunuyor. Bu otel arayışı sonucunda verilecek olan karar iyi bir tatil yapmak için büyük önem taşıyor. Farklı hizmetleri ile dikkatleri üzerine çeken Assos Otel bu alandaki ihtiyacı en iyi şekilde karşılıyor. Eşsiz restoranı ile konuklarına mükemmel bir akşam yemeği deneyimi sağlayan otel ayrıca bulunduğu konum itibariyle de müşterilerini memnun ediyor. Assos birçok kültürel mirasa ev sahipliği yapıyor. Bu ise gezilecek birçok tarihi eser barındırmasını sağlıyor. Ayrıca denize girmek isteyenler için otelin plajı bulunuyor. Bu plaj mavi bayraklı olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça temiz olan denizinde keyifli dakikalar geçirmek mümkün kılınıyor. Assos otel fiyatları oldukça ucuz olmasına rağmen bazı ek hizmetlere de ücret talep edilmiyor. Plajda şezlong ve şemsiye hizmeti bunlardan sadece birisidir.

Assos Otel Konum İtibariyle Oldukça Elverişlidir

Konum açısından incelendiğinde Çanakkale ili sınırları içerisinde yer alıyor. İstanbul’dan gidecek olanlar için birçok tatil yöresinden çok daha yakın olduğu göze çarpıyor. Saatler içerisinde Assos Otel’e ulaşmak mümkündür. İstanbul’dan gelecek olanlar için Pendik üzerinden feribot ile Bursa’ya geçip sonrasını karayolu ile gelmek seçeneklerden sadece birisidir. Edirne üzerinden de buraya ulaşım sağlanabilir. Otobüs ile gelmek isteyenler ise yine İstanbul için Çanakkale  yolcu otobüslerini tercih edilebilirler. Aynı şekilde İzmir’den otele ulaşmak ve Assos pansiyon hizmeti almak için de Çanakkale Truva Turizm tercih edilebilir.

Farklı Oda Seçeneklerinden Dilediğinizi Seçin

Standart ve VIP olmak üzere 2 farklı oda bulunuyor. Assos konaklama hizmeti almak isteyenlere bu iki seçenek sunuluyor. VIP odalar standart odaya göre oldukça büyük oluyor. Eşsiz bir banyo tasarımı olan bu odalardan insan çıkmak dahi istemiyor. Baş başa oturabileceğiniz bir alan, makyaj aynası vb. kısımlar da yine bu odalarda bulunuyor. Standart odalar da aynı şekil tasarlanmıştır. Fakat burada farklı olan nokta odanın daha küçük oluşudur. Tüm odalarda klima mevcuttur. Bu sayede sıcak yaz aylarında çok rahat bir gece uykusu çekmeniz mümkün kılınmıştır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram beğeni hilesi